1. Ознайомлення з підприємством і особливості його роботиСкачати 122.94 Kb.
Сторінка1/8
Дата конвертації03.06.2018
Розмір122.94 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8

Зміст
1. Ознайомлення з підприємством і особливості його роботи

2. Здійснення вхідного контролю радіоелементів, підготовка до монтажу

3. Механічне регулювання. Організація робочого місця по обслуговуванню радіоелектронної апаратури. Вихідний контроль

4. Робота техніком-метрологом

5. Робота помічником майстра ділянки

6. Робота у відділі технічного контролю

7. Робота техніком конструктором

8. Робота техніком-технологом

9. Систематизація і узагальнення матеріалів для випускної кваліфікаційної роботи  1. Ознайомлення з підприємством і особливості його роботи

НПП «ТЕЗ» входить до групи компаній НВО «ІТЕЛМА». Підприємство продовжує традиції заводу напівпровідникових приладів, створеного в 1946 році, є крупним виробничим об'єднанням з своїм інженерно-технічним центром.

НПП «ТЕЗ» є колективним членом Російської Академії електротехнічних наук, патронує випуск міжгалузевого журналу «Електроніка і електроустаткування транспорту», а також міжнародний симпозіум в Суздале з аналогічної тематики.

Основний напрям діяльності підприємства – розробка і виробництво напівпровідникових СВЧ-приладів; кремнієвих випрямних діодів загального призначення, діодів з бар'єром Шоттки, кремнієвих діодів з швидким відновленням, надвисокочастотних змішувачів, детекторних, перемикачів і умножительних діодів, випрямних стовпів, інтегральних мікросхем-стабілізаторів напруги для вторинних джерел живлення.

Підприємство виготовляє також широку гамму блоків живлення для радіоелектронної апаратури, медицина і телефонії, зарядні пристрої для електричних ліхтарів і промислові світильники, лічильники споживання води і електроенергії.

В перспективі НПП «ТЕЗ» планує розробку і освоєння виробів електроніки і електроустаткуванні для автомобілів і тракторів. Всі роботи проводяться з використанням сучасного устаткування і програмного забезпечення.

В 2003–2005 роках вироблена корена модернізація виробничих потужностей. Основні виробничі цехи зосереджені в одному корпусі, що забезпечує мобільне і кероване виробництво. Отримується нове устаткування.

В даний час НПП «ТЕЗ» має найпродуктивнішу в країні лінію збірки діодів з герметизацією склом і готовий, разом з традиційними виробами, проводити розширену номенклатуру приладів, включаючи продукцію підприємств СНГ.

Інженерно-технічний центр з високопрофесійними розробниками дозволяє НПП «ТЕЗ» надавати послуги з розробки конструкцій виробів, штампів і прес-форм.

В 2005 році НПП «ТЕЗ» приступив до розробки нової продукції – модернізованого ряду стабілізаторів, ряду СВЧ діодів і складок, прецизійних джерел опорної напруги і ін., що мають підвищену стійкість до зовнішніх дій.

У тому числі, НПП «ТЕЗ» активно займається застосуванням у виробах карбіду кремнію. Виготовлені перші зразки приладів на основі карбіду кремнію (діоди Шоттки і високовольтні стовпи) в стандартних і металокерамічних корпусах під SMD монтаж. Отримані попередні позитивні випробування.

Офіційні випробування заплановані спільно з ЦНИИ МО РФ. НПП «ТЕЗ» готовий координувати у галузі роботи по промисловому освоєнню технології виготовлення виробів на базі карбіду кремнію, і запрошує до співпраці споживачів цієї продукції.Каталог: data -> file doc
data -> Характеристика твердого стану речовини
data -> Мова в житті людини
data -> Теорії походження біосфери та
data -> "Вклади культури І мистецтва XX століття у світову цивілізацію"
data -> Реферат на тему: Господарство країн
data -> Концепція необоротності й термодинаміка
data -> Масаж при травмах І захворювання нервової системи
data -> Вроджені ортопедичні деформації опорно-рухового апарату
file doc -> Охорона здоров’я Німеччини
file doc -> Молодіжна політика в Польщі


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка