1. Поняття та види неправомірної поведінки Склад правопорушення: поняття та характеристика його елементівСкачати 227.93 Kb.
Сторінка1/10
Дата конвертації17.02.2018
Розмір227.93 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10«Неправомірна поведінка»

План

Вступ........................................................................... 3

1.Поняття та види неправомірної поведінки............... 5

2.Склад правопорушення: поняття та характеристика його елементів……………………………………………………….

3.Причини правопорушень……………………………………..

Висновок..................................................................

Список літератури...................................

ВСТУП
Немає більш шкідливої тварини

ніж людина, не наступна закону.

Д. Савонарола
Тема курсового дослідження “Неправомірна поведінка” на сьогоднішній день досить актуальна. Поведінка людей це завжди якась діяльність. Вона складається з вчинків. Вчинок – головний елемент людських взаємостосунків, в якому виявляються різні якості особи, як хороші, так і погані, відношення до проблем дійсності, до навколишніх людей. Будь-який вчинок спричиняє за собою неминучі результати: зміни у відносинах людей, в їх свідомості, він також вабить наслідки і для самої дійової особи. Вчинок завжди пов'язаний з певною відповідальністю людини за свої дії.

У сфері правових відносин вчинок може мати подвійне значення. Основну частину актів поведінки особи складають вчинки правомірні, тобто відповідні нормам права, вимогам законів. Антиподом правомірної поведінки є поведінка неправомірна, тобто що суперечить нормам права. Неправомірна поведінка виражається в правопорушеннях, як це витікає з самого терміну, актах, що порушують право, протилежні йому.

Далеко не кожна людина має повне уявлення про правомірність своїх дій. Один керується здоровим глуздом, другий діє інтуїтивно, третій просто пригнічує свої бажання. Дотримуючись такої політики, і перший, і другий, і третій в рівній мірі може переступити закон, навіть не підозрюючи про це, згодом понісши за своє правопорушення юридичну відповідальність.

Мета курсового дослідження- визначити та схарактеризувати правопорушення, злочини та провини. Надати теоритичного підгрунтя для розкриття їх змісту та правильного вживання на практиці законодавства про правопорушення.

У наш час існує безліч робіт по даній темі, тому говорити, що правопорушення мало вивчено, було б неправильно і просто безглуздо. Більшість авторів ідентичні в своїх дослідженнях і висновках, але є також і оригінальні думки і підходи. В своїй роботі я використовував монографії та підручники як сучасних дослідників, так і батьків юридичної науки.

В цій курсовій роботі я зіткнувся з рядом завдань:


  1. дослідження поняття неправомірної поведінки та її значення в сучасній юриспруденції;

  2. визначення складу правопорушення та характеристики його елементів;

  3. розкрив передумови, що обумовлюють існування правопорушень

Об’єктом дослідження є склад правопорушення, його поняття та характеристика його елементів, причини вчинення цих діянь суб’єктами правовідносин.

Методологія. В ході дослідження використовувались загальні та спеціальні наукові методи, зокрема метод синтезу, порівняння, а також індуктивний та системно-логічний методи тощо.

Курсова робота має логічну будову та складається зі вступу, основної частини, в якій викладені основні питання, висновка та списку використаної літератури.

Каталог: data -> ukr -> IJnfo dlya stydenta 27
IJnfo dlya stydenta 27 -> Как погасли техасские «звезды»
IJnfo dlya stydenta 27 -> Положення СРСР на сході а Бої у ріки Халхін-Гол б Радянсько-японський пакт про нейтралітет Політика умиротворення агресорів Мюнхенська угода І позиція СРСР міжнародні відношення СРСР з Англією, США І Францією Радянсько-німецькі відношення
IJnfo dlya stydenta 27 -> Реферат на тему: " Мустафа Кемаль Ататюрк"
IJnfo dlya stydenta 27 -> Реферат на тему Грошово-кредитна політика План Політика обов'язкових резервних вимог
IJnfo dlya stydenta 27 -> Тема Обов’язки осіб добового наряду
IJnfo dlya stydenta 27 -> Важливою складовою частиною поведінки людини є рольова поведінка. Соціалізована особистість завжди є носієм певного арсеналу психологічних ролей: професійних, сімейних, статевих тощо
IJnfo dlya stydenta 27 -> Закон спадної родючості І диференційна рента п л а н
IJnfo dlya stydenta 27 -> Техногенні катастрофи
IJnfo dlya stydenta 27 -> Зусилля Радянського Союєу в створенні системи колективної безпеки напередодні Другої Світової Війни. Радянсько-Німецькі договори 1939 року, та їх сучасні оцінки


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка