«Ацетиленові генератори»



Скачати 301.54 Kb.
Сторінка1/16
Дата конвертації22.01.2018
Розмір301.54 Kb.
ТипУрок
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   16

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки

Полтавської обласної державної адміністрації

Полтавський професійний ліцей

Матеріал на конкурс «ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ – 2015»

«Я-віртуоз у викладанні предмета»




Урок з предмета «Обладнання та технології зварювальних робіт»

на тему: «Ацетиленові генератори»

(для учнів І курсу ПТНЗ)


Підготувала викладач професійно – теоретичної підготовки

Лісна Ірина Василівна

Полтава 2015

Тема: «Ацетиленові генератори».

Мета:

навчальна: узагальнити матеріал та розширити знання учнів про призначення, види, будову ацетиленових генераторів, а також основні правила їх безпечної експлуатації;

розвивальна: розвивати в учнів технічну уяву, вміння працювати з додатковою літературою;

виховна: виховувати переконаність в необхідності вдосконалювати свої теоретичні знання і уміння та використовувати їх на практиці, а також повагу та любов до обраної професії електрогазозварника.

Тип уроку: узагальнюючий урок з використанням інтерактивних технологій.

Матеріально-технічне забезпечення: мультимедійний проектор, комп’ютер, екран, скринька – «скарбничка».

Навчально-методичне забезпечення: презентація «Ацетиленові генератори», плакат «Острів Скарбів», буклети, стікери до вправи «Абетка добра», відеофільм «Порядок роботи ацетиленового генератора АСП-10» , картки для індивідуальної роботи до вправ «Метеоритний дощ» та «Плутанина», картки-завдання до вправ «Скарбничка запитань», «Парафразування» та «Ланцюжок допомоги».

Структура уроку

I. Організаційний момент.

II. Повідомлення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності.



  • Вступне слово викладача.

  • Налаштування учнів на роботу: вправа «Абетка добра».

III. Узагальнення та систематизація навчального матеріалу.

  • Подорож учнів по Острову Скарбів та пошук скарбу (з використанням мультимедійної презентації «Ацетиленові генератори»):

  • І дистанція:

  • І зупинка:

  • вправа «Скарбничка запитань»;

  • ІІ дистанція:

  • повідомлення учня про конструктивні особливості ГВР- 1,25 М,

  • повідомлення учня про конструктивні особливості АНВ-1,25-72,

  • повідомлення учня про конструктивні особливості АСП-10;

  • ІІ зупинка:

  • вправа «Метеоритний дощ»;

  • ІІІ дистанція:

  • вправа «Парафразування»;

  • ІV дистанція:

  • повідомлення учня про заходи безпечної експлуатації генератора АСП-10,

  • перегляд відеофільму «Порядок роботи ацетиленового генератора АСП-10»;

  • ІV зупинка:

  • вправа «Плутанина»;

  • V дистанція:

  • вправа «Ланцюжок допомоги»;

  • VІ дистанція:

  • повідомлення учня про правила обслуговування пересувних ацетиленових генераторів;

  • VІ зупинка:

  • вправа «Спіймай помилку».

ІV. Підбиття підсумків уроку.

  • Вправа «Подяка».

V. Повідомлення домашнього завдання.

Каталог: wp-content -> uploads -> 2015
2015 -> Львівський національний університету імені івана франка кафедра історії держави, права та політико-правових учень
2015 -> Мета та завдання навчальної дисципліни Предмет
2015 -> Наказ №205 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06 травня 2015 р за №501/26946 Про затвердження Порядку надання медичної допомоги жінкам з багатоплідною вагітністю Відповідно до статті 33 Основ законодавства України про охорону здоров’я
2015 -> Г. С. Сковороди Кафедра наукових основ управління І психології Навчальна дисципліна «Менеджмент організацій та управління навчальним закладом» Витяг
2015 -> Методичні рекомендації та контрольні завдання для студентів заочної форми навчання
2015 -> Завдання для індивідуальної роботи студента (індивідуальні навчально-дослідні завдання) І методичні рекомендації щодо їх виконання з навчальної дисципліни
2015 -> Форос Анатолій Ілліч асистент кафедри ортопедичної стоматології; Дячук Крістіна,,,,, асистент кафедри ортопедичної стоматології; робоча програма
2015 -> Локота Євген Юрійович к мед н. доцент кафедри ортопедичної стоматології. Локота Юрій Євгенович асистент кафедри ортопедичної стоматології. робоча програма


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   16


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка