Агропромисловий комплексСкачати 317.98 Kb.
Сторінка1/8
Дата конвертації18.06.2018
Розмір317.98 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8
    Навігація по даній сторінці:
  • ВСТУП

КУРСОВА РОБОТА

на тему:

“Агропромисловий комплекс

Столичного району”

ПЛАН

Вступ


1. Місце АПК України в народногосподарському комплексі. Галузева структура АПК

2. Природно-ресурсний потенціал Столичного економічного району, який впливає на АПК району

3. Галузева структура та особливості розвитку сільського господарства Столичного району

4. Актуальні проблеми АПК Столичного економічного району

Висновки

Список використаної літератури

Додатки

ВСТУП


Тема даної курсової роботи: “АПК Столичного економічного району” є вкрай актуальною для дослідження, оскільки агропромисловий комплекс (АПК) - один з найбільших і найваж­ливіших секторів економіки України. У Столичному економічному районі на АПК припадає досить велика частка вироблюваної продукції в АПК. Це зумовлено в першу чергу великим ринком збуту продукції АПК, сприятливими природними умовами регіону.

Економіко-географічне положення району змінилося після 1991 року. Відновлення незалежності України, розташування столиці на території району сприятливо позначилося на його положенні.

Столичний район має вигідне сусідське положення. Межа на півночі з Російською Федерацією дає можливість активно і ефективно використовувати політичний і соціально-економічний потенціал сусідніх країн.

Займаючи 15% території України, Столичний економічний ра­йон посідає вагоме місце в її господарському комплексі. За валовою сільськогосподарською продукцією та ефективністю її виробництва район займає передові позиції в державі Частка його у виробництві промислової продукції України становить 10,5%, в тому числі м. Ки­єва - 4,2%, суспільного валового продукту — 13,1%, національного доходу - 13,8%. Тут зосереджено 15% вартості основних фондів. Ра­йон надає майже 1/3 інформаційно-обчислювальних послуг в Україні.

Загалом господарство Столичного економічного району дає 14,5% національного доходу України. Промисловість виробляє 14,1% валової продукції галузі. Сільське господарство - 14,2% валової продукції галузі. Транспорт і зв'язок забезпечують 11,6% валового продукту галузі.

Дослідження особливостей розміщення продуктивних сил економічних районів є вкрай необхідним завданням, оскільки таке вивчення дозволяє виділити недоліки та позитивні сторони в економічній організації продуктивних сил, виявити протиріччя господарської діяльності з економічними законами та принципами розміщення продуктивних сил, намітити перспективи розвитку економічного району як важливої складової економіки цілої країни.

В даній курсовій роботі плануємо дослідити такі питання як природно-ресурсний потенціал Столичного економічного району, особливості розміщення та розвитку промисловості та АПК району тощо.

Розгляд саме цих питань дасть змогу якнайкраще розкрити економічний розвиток Столичного економічного району та особливості розміщення та використання його продуктивних сил. При написанні курсової роботи були використані різноманітні літературні джерела, статистичні дані за різні періоди, періодичні видання та ін.
Каталог: download
download -> Україна в 70-90 рр. XIX ст. Реферат
download -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
download -> Закон України,,Про охорону навколишнього середовища ''
download -> Конспект уроку Національні парки Африки. Стихійні явища природи. Екологічні проблеми
download -> Уроках «Художньої культури»
download -> «Україна і Африка»
download -> Не згасає вогонь у розумних очах
download -> «Екологічне виховання дітей дошкільного віку через призму використання сучасних інноваційних технологій»


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка