Авіаційні системи відображення інформаціїСторінка1/2
Дата конвертації24.04.2018
Розмір39.9 Kb.
  1   2

КУРСОВА РОБОТА

Курсова робота (КР) з дисципліни: “АВІАЦІЙНІ СИСТЕМИ ВІДОБРАЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ” виконується відповідно до затверджених в установленому порядку методичних рекомендацій, з метою закріплення та поглиблення теоретичних знань та вмінь, набутих студентом у процесі засвоєння всього навчального матеріалу дисципліни “Авіаційні системи відображення інформації ”, а також розвитку навичок їх практичного застосування при розв'язанні фахових завдань.


Курсова робота з дисципліни: “Авіаційні системи відображення інформації ” має також за мету навчити студента працювати з літературними джерелами і надати йому досвід самостійного теоретичного та, якщо цього вимагатиме тема роботи, емпіричного дослідження. Виконання КР є важливим етапом у підготовці до виконання дипломного проекту (роботи) майбутнього фахівця.

Виконання, оформлення та захист КР здійснюється студентом в індивідуальному порядку відповідно до методичних рекомендацій.

Час, потрібний для виконання КР – 20 годин самостійної роботи.

Приклад:

Тема : «Аналіз дитячих малюнків проективними техніками».

Завдання: проаналізувати інтерпретаційними методами проективних технік дитячі малюнки, автори яких віком 8 років, 10 років, 12 років та 15 років. Встановити, виходячи з аналізу малюнку – «Малюнку сім'ї», ступінь емоційної близькості дитини з батьками та іншими родичами; місце дитини у сім'ї; само сприйняття дитиною самої себе та оточуючого з урахуванням її віку тощо.
Каталог: files -> doc
doc -> Програма, методичні рекомендації та контрольні запитання для самостійного вивчення нормативної дисципліни
doc -> Державний вищий навчальний заклад
doc -> Ректорам (директорам) базових вищих навчальних закладів з розробки стандартів вищої освіти, головам робочих груп з розробки ст
doc -> Радіотехнічне обладнання літаководіння
doc -> Аналіз результативності управління освітнім процесом у школі
doc -> Програма з біології для 10-11 класів


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка