Брендінг у торговельному підприємництвіСкачати 238.18 Kb.
Сторінка1/11
Дата конвертації16.01.2018
Розмір238.18 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

Брендінг у торговельному підприємництві*
Сьогодні бренди і бажання володіти ними стали невід’ємною частиною нашого життя. Все більше людей стають залежними від прагнення оточити себе брендовими речами. На заході значення бренду є настільки великим, що вже неможливо його відокремити від самої компанії – її власника.

У даній ситуації основна вигода належить не покупцю як особі, що володіє великою кількістю брендів, а саме виробникам і власникам певних об’єктів інтелектуальної власності: торгових марок і фірмових найменувань.

Якщо розглядати брендинг з погляду маркетингу, то це один із типів маркетингових технологій, спрямований на створення й управління брендом. Використання брендингу створює конкурентну перевагу компанії перед її конкурентами, оскільки забезпечує її визнання в усьому світі, сприятливі умови для просування нових товарів компанії, які ще до їх отримання споживачем позитивно сприймаються з огляду на авторитет фірми [1].

Важко зустріти споживача, що не чув про такі бренди, як Coca-Cola, IBM, McDonald’s, які за версією компанії BrandZ увійшли в традиційний щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу у 2014 році. У першій десятці більшість становлять американські технологічні компанії [2].


  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка