Державний вищий навчальний заклад «дніпропетровський транспортно-економічний коледж» затверджу ю: Заст директора з нрСкачати 315.67 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації02.01.2018
Розмір315.67 Kb.
  1   2   3

Міністерство освіти і науки україни


ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ТРАНСПОРТНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ»

З А Т В Е Р Д Ж У Ю:

Заст. директора з НР

_____________ В.В.Ковтун

____”___________ 2011 р.П Р О Г Р А М А

з дисципліни

«Комерційне товарознавство»
для студентів спеціальності

«Комерційна діяльність»

5.03050702

Розробив: викладач Огійко О. С.

Розглянуто і схвалено на засіданні

ПК КД

Протокол № 1 від 29.08.2011

Голова ПК КД Баюл Т. П.

2011


І Пояснювальна записка

Дисципліна «Комерційне товарознавство» відповідно до навчального плану спеціальності «Комерційна діяльність» відноситься до спеціальних дисциплін.


Курс товарознавства складається з загальної і спеціальної частин. У загальній частині вивчають теоретичні основи товарознавства, конкретизуються питання формування якості, асортименту, дається порівняльна характеристика властивостей товарів. У спеціальній частині розглядаються такі розділи товарознавства, як:

у цих розділах наводиться детальне та всебічне вивчення товарів, починаючи від їх проектування, вивчення властивостей і показників якості сировини, технології виробництва умов і термінів збереження, реалізації і споживання, транспортування до утилізації.

Дисципліна вивчається на протязі III-IV семестру в обсязі 162 години, з яких 84 години аудиторних, 78 годин самостійної роботи.

Забезпечуючими дисциплінами є «Хімія», «Фізика», «Маркетинг», «Комерційна діяльність» та ін.

Поточний контроль знань студентів і контроль самостійного вивчення матеріалу здійснюється під час поточного опитування, тестування, і на семінарських заняттях, у доповідях з виставленням оцінок.

Підсумковою формою контролю вивчення дисципліни «Комерційне товарознавство» є іспит.

Мета: дати належні знання з основ комерційного товарознавства та споживних властивостей товарів, що зумовлюють їх споживну цінність і здатність задовольняти потреби споживачів.

Завдання: вивчення факторів, що визначають споживну цінність, якість та асортимент товарів, ознак їх класифікації, сфер використання, умов і правил маркування, пакування, зберігання і перевезення; ознайомити з нормативною базою.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка