Доб завдання для поточного та підсумкового конторолю знаньСкачати 390.39 Kb.
Сторінка1/6
Дата конвертації11.04.2018
Розмір390.39 Kb.
  1   2   3   4   5   6

доб


ЗАВДАННЯ ДЛЯ ПОТОЧНОГО ТА ПІДСУМКОВОГО КОНТОРОЛЮ ЗНАНЬ

СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ.

КНЕУ 2016

ОСОБЛИВОСТІ ПОТОЧНОГО КОНТОРОЛЮ ЗНАНЬ

СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ.
Об’єктами поточного оцінювання знань студентів заочної форми навчання є:

— систематична та активна робота на контактних заняттях під час сесії (у тому числі виконання модульних (контрольних) робіт);

— виконання індивідуальних завдань у міжсесійний період (у тому числі з використанням дистанційних технологій) і захист таких завдань.

Індивідуальні завдання для самостійного виконання у міжсесійний період видаються на початку навчального семестру.

Такі завдання включаються до Методичних матеріалів щодо змісту та організації самостійної роботи студентів, поточного і підсумкового контролю знань з науки (дисципліни) для бакалаврського рівня підготовки та Навчально-методичних матеріалів з дисципліни «Іпотечний ринок», розміщуються на сайті університету або видаються безпосередньо студентам.

У міжсесійний період проводяться групові або індивідуальні консультації за графіком проведення індивідуально-консультативної роботи кафедри і за розкладом проведення Дня заочника.

Графік проведення індивідуально-консультативної роботи кафедри та розклад проведення Дня заочника доводяться до відома студентів на початку кожного навчального семестру.

Індивідуальні завдання для самостійного виконання у міжсесійний період мають активізуючий і творчий характер, стимулюють до пошуків і прийняття самостійних рішень, навчають студентів працювати самостійно і спрямовують їх до розвитку навичок самоосвіти.

Виконані індивідуальні завдання (контрольні роботи) і курсові роботи з наук (дисциплін) студенти заочної форми навчання здають або пересилають поштою на кафедру не пізніше, ніж за місяць до початку чергової сесії.

Дата надходження робіт фіксується на кафедрі в спеціальному журналі.

Студенти зобов’язані захистити індивідуальні завдання (контрольні роботи) під час сесії або в День заочника в ході співбесіди з викладачем.

В «День заочника» студенти (слухачі) мають можливість:

— отримати консультацію з дисципліни навчального плану, що вивчаються у відповідному семестрі;«День заочника» проводиться відповідно до уніфікованого графіку, який розробляється навчальним центром університету на поточний навчальний рік, погоджується з деканами факультетів та першим проректором з науково-педагогічно та наукової роботи, включається до «Графіку навчально-екзаменаційних сесій студентів заочної форми навчання» та затверджується ректором.

Для участі у «Дні заочника» студент (слухач) зобов’язаний не пізніше ніж за 3 дні до «Дня заочника» повідомити інспектора заочної форми навчання деканату про таку участь,особисто написавши заявку про це в деканаті або надіславши таку заявку на електронну пошту деканату (в останньому випадку студент (слухач) зобов’язаний зателефонувати до деканату і пересвідчитись в тому, що його заявку прийнято до уваги).

Складання або перескладання студентом(слухачем) більш ніж одного поточного або підсумкового контролю в один день не дозволяється.

Максимальну кількість балів, яку студент може отримати за поточну успішність складає — 100 балів.

Поточний контроль для студентів заочної форми навчання передбачає:


Каталог: 665844
665844 -> Методичні матеріали
665844 -> Міністерство освіти та науки україни
665844 -> Методичні матеріали щодо змісту та організації самостійної роботи студентів, поточного І підсумкового контролю знань з дисципліни «договори у міжнародному праві»
665844 -> Методичні матеріали щодо змісту та організації самостійної роботи студентів, поточного І підсумкового контролю їх знань з дисципліни
665844 -> Методичні вказівки до написання реферату з навчальної дисципліни «Історія економіки та економічної думки»
665844 -> Національна академія статистики, обліку та аудиту
665844 -> Тематика курсових робіт та вимоги до їхнього написання «кримінальне право»
665844 -> Модуль перший
665844 -> Робоча програма дисципліни "Гармонізація національного законодавства з міжнародно-правовими нормами" розроблена відповідно до Положення про робочу навчальну програму в кнеу


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка