Екологія Титульна сторінка ПланСкачати 90.75 Kb.
Сторінка1/6
Дата конвертації18.10.2018
Розмір90.75 Kb.
ТипРішення
  1   2   3   4   5   6


Екологія

Титульна сторінка

План
Вступ……………………………………………………………………………….3

1. Авіаційний шум та його вплив на здоров’є людини…………………………4

2. Зменшення акустичної дії авіатранспорту……………………………………6

Висновки…………………………………………………………………………..9

Список використаної літератури………………………………………………..10


Вступ
Акустика авіаційна - розділ науки, присвячений вивченню виникнення, поширення та впливу шуму, що виникає при експлуатації літального апарату, і що знаходиться на стику аеродинаміки, акустики і динаміки пружних конструкцій.

Виділення акустики авіаційної в самостійний розділ науки відбулося в 60 х рр.. XX ст. у зв'язку з необхідністю вирішення завдань щодо зниження шуму літального апарату до рівнів, які забезпечують нормальну життєдіяльність людей, а також працездатність систем і устаткування і витривалість конструкції апарату.

Потреба у збільшенні вантажопідйомності літальних апаратів і швидкості їхнього польоту призвела до збільшення тяги силових установок, в результаті чого різко зросла звукова потужність, створювана апаратами. Збільшення інтенсивності експлуатації літаків цивільної авіації (збільшення числа злетів і посадок в аеропортах) призвело до того, що в зонах розміщення аеропортів жителі виявилися під несприятливим впливом високих рівнів шуму. Боротьба з шумом в авіації стала частиною загальної програми боротьби людства за чистоту навколишнього середовища.

Рішення задач авіаційної акустики здійснюється шляхом комплексного виконання низки заходів з урахуванням технічних можливостей і економічних витрат. Основна увага приділяється зниження шуму в джерелі, вибору раціональної з точки зору акустики компонування апарату, застосування методів зниження шуму на шляху його поширення.
Каталог: media -> diplom -> files -> pages
pages -> Методичні вказівки до вивчення тем курсу, пропонуються плани семінарських занять, навчальні завдання, контрольні питання тощо
pages -> У підручнику досліджуються філософсько-історичні чинники виникнення судового представництва
pages -> Навчальний посібник для студентів вузів І слухачів курсів психологічних дисциплін пітер санкт-Петербург Москва • Харків • Мінськ
pages -> Тихомирова Є
pages -> В. В. Голіна доктор юридичних наук, професор
pages -> Зміст вступ 3 Вплив авіації на довкілля 5
pages -> Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів
pages -> "Конституція Пилипа Орлика та її історичне значення"


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка