Формування здоров`язберігаючих компетенцій на уроках сучасної школи ВступСкачати 147.53 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації13.03.2019
Розмір147.53 Kb.
ТипДержавний стандарт
  1   2   3   4   5

Формування здоров`язберігаючих компетенцій на уроках сучасної школи

1. Вступ

Дослідження Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України довели, що, значно погіршився стан здоров’я дітей шкільного віку. Серед дітей, які готуються до школи більше половини мають відхилення, а 30% мають хронічні захворювання. Понад 50% дітей шкільного віку мають таку розумову та фізичну працездатність, що не відповідає їхньому фізичному та психічному навантаженню в школі.

Сучасне життя ставить перед суспільством нові вимоги, насамперед у вихованні, у навчанні підростаючого покоління. Для того щоб суспільство відповідало вимогам сучасного життя, був затверджений новий Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти.

Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти спрямований на виконання завдань загальноосвітніх навчальних закладів II і III ступеня і визначає вимоги до освіченості учнів основної і старшої школи.

За новим Держстандартом формування здоров’язбережувальної компетентності - це формування здатності учня застосовувати в умовах конкретної ситуації сукупність здоров’язбережувальних компетенцій, дбайливо ставитися до власного здоров’я та здоров’я інших людей.

Основною метою освітньої галузі "Здоров’я і фізична культура", згідно з новим держстандартом, є розвиток здоров’язбережувальної компетентності шляхом набуття учнями навичок збереження, зміцнення, використання здоров’я та дбайливого ставлення до нього, розвитку фізичної культури особистості та готовності до дій в умовах надзвичайних ситуацій та захисту Вітчизни.


Каталог: attachments -> article
article -> Курсова робота з художньої культури з теми виконала курсант
article -> Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України
article -> Панасовський Ігор Вікторович Лисянка 2015р. Анотація велике значення для розвитку активної розумової діяльності в навчанні має не тільки засвоєння навчального матеріалу, а й контроль І самоконтроль знань. Біля 70% урок
article -> Урок «Поняття про колір. Змішування кольорів»
article -> Економіко-географічна характеристика Індії
article -> Настилання підлог керамічними плитками
article -> Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «історія україни» для студентів окр «Молодший спеціаліст»
article -> Навчання біології на основі технології розвитку критичного мислення учнів
article -> «Складання автобіографії, резюме»


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка