«Глобалізація»Скачати 140.39 Kb.
Сторінка1/14
Дата конвертації13.09.2018
Розмір140.39 Kb.
ТипПрограма
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14


Глобалізація

Програма курсу для учнів 11 класів

загальноосвітніх та профільних навчальних закладів

(Н. І. Гражевська, Ю. В. Бицюра, Г. І. Карпюк, Н. І. Чанцева)


Пояснювальна записка

Головною ознакою сучасного світогосподарського розвитку є глобалізація, феномен якої виходить за суто економічні межі, охоплює всі сфери суспільного життя та трансформує міжнародні відносини у відкриту цілісну систему інформаційно-технологічних, фінансово-економічних, суспільно-політичних та соціально-культурних взаємозв’язків і взаємозалежностей. Розуміння складних та суперечливих процесів глобалізації, володіння знаннями і навичками, необхідними для конкуренції в глобальній економіці, є необхідною компонентою освітнього рівня випускника ХХІ ст. як компетентного споживача, ефективного виробника, підприємця, інвестора, відповідального громадянина світу та патріота України.

«Глобалізація» є інтегрованим курсом, сформованим на стику змістових ліній навчальних дисциплін освітніх галузей «суспільствознавство», «природознавство» та «технології». Програму курсу «Глобалізація» для учнів 11 (11, 12) класів загальноосвітніх навчальних закладів розроблено відповідно до «Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти України» (постанова Кабінету Міністрів України №24 від 14.01.2004 р.).

Метою курсу є збагачення світогляду, економічної культури, а також розвиток базових компетентностей учнівської молоді на основі формування системи знань щодо глобалізації як всеохоплюючого, багаторівневого, багатовимірного, складного і суперечливого процесу.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка