Хореографічна підготовкаСкачати 267.04 Kb.
Сторінка1/12
Дата конвертації16.02.2018
Розмір267.04 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12

хореографічна підготовка

вихованців танцювального колективу «Веселі черевички»
( Виступ керівника танцювального колективу «Веселі черевички» Т.А.Романовської на районному семінарі вчителів хореографії та керівників танцювальних гуртків)
Прийшла якось людина до мудреця та попросила навчити її відрізняти істину від обману, красу від безладу навчити її радості життя. Подумав мудрець і навчив людину танцювати. (Древня притча)

Сучасні соціально-економічні зміни, що відбуваються в усіх сферах життя суспільства, зумовили зміну ціннісних орієнтацій в освіті. Провідною метою освіти стає не обсяг засвоєних знань і вмінь, а гармонійний різнобічний розвиток особистості, підготовка дитини до життя, його психологічна та соціальна адаптація.Метою занять з хореографії як важливої складової навчально-виховної роботи є виявлення та розвиток творчих здібностей вихованців, сприяння вираженню індивідуальної творчості, формування гармонійно розвиненої особистості засобами хореографічного мистецтва.

Заняття хореографією дає дітям не лише змогу оволодіти основами народного танцю, а й сприяє вирішенню таких проблем, як скутість, сором'язливість. Танець відіграє важливу соціальну роль, бо допомагає дитині розкритися. Це також хороший спосіб поспілкуватися або познайомитися з іншими дітьми, розважитись, навіть зняти стрес. Танець заохочує дітей самовдосконалюватися.

Уміння та навички, набуті вихованцями на заняттях гуртка, використовуються для створення показів і театралізованих постановок.

Основними завданнями занять хореографією є формування складових профільної компетентності особистості:


  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка