«Інноваційні операції»Скачати 375.29 Kb.
Сторінка1/10
Дата конвертації13.01.2018
Розмір375.29 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


Міністерство освіти і науки України

Національний технічний університет України

«Київський політехнічний інститут»

Факультет менеджменту і маркетингу

Кафедра промислового маркетингу

Курсова робота

На тему: «Інноваційні операції»

Підготувала

Студентка гр. УМ-42

ІІІ курсу

Редя Ю.О.

Перевірила

Пащук О.В.

Київ, 2006

Розділ 1. Теоретична частина
1.1. Поняття інновацій та інноваційного процесу.
Згідно Закону України «Про інноваційну діяльність» інновації – це новостворені і вдосконалені конкурентоздатні технології, продукція або послуги, а також організаційно-технічні рішення виробничого, адміністративного, комерційного або іншого характеру, що істотно поліпшують структуру та якість виробництва і соціальної сфери.

Інноваційна діяльність - це діяльність, що спрямована на використання і комерціалізацію результатів наукових досліджень та розробок і зумовлює випуск на ринок нових конкурентоздатних товарів і послуг.

За визначенням американського дослідника Б. Твіст інноваційний процес – це перетворення наукового знання, наукових ідей, винаходів у фізичну реальність, яка змінює суспільство.

В основі інноваційного процесу лежить створення, упровадження і поширення інновацій, необхідними властивостями яких є науково-технічна новизна, практичне їх застосування і комерційна реалізованість з метою задоволення нових суспільних потреб.

Інноваційний процес можна розглядати як комплекс послідовних дій, унаслідок яких інновація розвивається від ідеї до конкретного продукту і поширюється під час практичного використання. На розвиток інноваційного процесу впливають:


На відміну від науково-технічного прогресу інноваційний процес не завершується тільки впровадженням інновації у виробництво, а має неперервний характер, оскільки з поширенням (дифузією) інновація вдосконалюється, стає ефективнішою, набуває нових споживчих якостей. Це відкриває для неї нові можливості застосування, нові ринки, а відповідно, і нових споживачів, котрі сприймають даний продукт, технологію або послугу як нові саме для себе.

Дифузія інновацій – це процес передавання (трансферту) технологій фірмам різних країн з урахуванням часу, внаслідок чого нововведення проникають в різні галузі виробництва і знаходять усе більше споживачів.

Інноваційний процес охоплює невиробничу сферу, сферу матеріального виробництва й експлуатації. Він є системою етапів, стадій та видів робіт, тому має складну структуру.


Каталог: catalog
catalog -> Національний стандарт україни
catalog -> Культура України в роки Другої світової війни
catalog -> Украънська геральдика
catalog -> Молодим борцям за волюУкраїни
catalog -> Реферат на тему: " Галицько-Волинське князівство" Розробив студент I курсу I групи
catalog -> Розпорядження голови районної державної адміністрації 09 липня 2013 року №221 од Про внесення доповнень
catalog -> Урок 28 Тема. Відділи Діатомові, Бурі та Червоні водорості Мета. Сформувати знання про особливості будови І процесів життєдіяльності Діатомових, Бурих І Червоних водоростей
catalog -> Уроки №6, 7 зв’язне мовлення створення власних висловлювань. Складання діалогів відповідно до запропонованої ситуації
catalog -> Користуючись рекомендаціями поданого матеріалу


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка