Інтернет-ресурси про шляхи вдосконалення техніки читання школярівСкачати 194.91 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації27.05.2018
Розмір194.91 Kb.
  1   2   3   4   5

Інтернет-ресурси про шляхи вдосконалення техніки читання школярів

Ґудзик Ірина. Удосконалюймо техніку читання українською мовою [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.interklasa.pl/portal/dokumenty/r_mowa/strony_ukr03/metodyka05.htm (Заголовок з екрана). У роботі з читання увага вчителя має бути спрямована як на розвиток уміння добре розуміти прочитане, так і на вдосконалення техніки читання. У статті розглядаються деякі особливості роботи вчителя з вдосконалення техніки читання школярів українською мовою.

Розвиток техніки мовчазного читання [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://ua.textreferat.com/referat-12962-2.html (Заголовок з екрана). Розробка і систематизація вправ для вироблення навички читання мовчки, підготовка методичних рекомендацій з даної проблеми.

Канахіна О.Г.Формування навичок швидкісного читання у молодших школярів [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://xvatit.com/new_education/novaja-sistema-ukrainskaja-literatura/1-jj-klas-ukrainskaja-literatura/1477-formuvannja-navichok-shvidkisnogo-chitannja-u.html (Заголовок з екрана).

Коркач Л.Д. Олег Буцень «Новий м'яч» [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://xvatit.com/detskaja-literatura/1-jj-detskaja-literatura/340-oleg-bucen-novijj-mjach-urok-chitannja.html ( Заголовок з екрана). Запропонований урок допоможе формувати й розвивати мовленнєві уміння i навички. Розвивати навички правильного, свідомого читання, уміння самостійно працювати з текстом, порівнювати, узагальнювати, робити висновки.

Шевченко С. Пояснювальне читання як головний метод педагогіки початкової освіти [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://xvatit.com/ukrainskaja-literatura/1-jj-ukrainskaja-literatura/1394-pojasnjuvalne-chitannja-jak-golovnijj-metod.html (Заголовок з екрана).

Вправи для розвитку аудіативних умінь та навичок [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://xvatit.com/usual_education/usual_ukr/usual_ukr2/tasks_us2/material_audijuvannia_kashuba/1808-vpravi-dlja-rozvitku-audiativnikh-umin-ta-navichok.html (Заголовок з екрана).

Шляхи вдосконалення техніки читання школярів [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.ukrreferat.com/index.php?referat=14301&pg=0 (Заголовок з екрана). Пропонується  ряд ігор для школярів, які допоможуть визначити рівень мовленнєвого розвитку і збагатити активний словник дитини новими словами.

Взаємозв’язок класного та позакласного читання [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://ukrref.com.ua/index.php?id=MTExOTA=&g=1 (Заголовок  з екрана). Успішна робота над технікою читання (класне читання) дає школярамможливість розширювати і поглиблювати свій читацький кругозір. 

Щигельська Н.Н. Використання засобів логіко-емоційної виразності у читанні молодших школярів [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://revolution.allbest.ru/pedagogics/00105762_0.htm (Заголовок з екрана). У цьому дослідженні  розглянуто використання основних засобів логіко-емоційної виразності у читанні молодших школярів. Крім цього, перевірено ефективність запропонованої методики в навчальному процесі.

Курс “Читання” – органічна складова освітньої галузі “Мова і література” [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://ukrintschool.org.ua/fileadmin/user_upload/documents/Formuvannja_i_rozvitok_navichki_chitannja.doc (Заголовок з екрана). Інтенсивний розвиток навички читання учнів допоможе їм своєчасно оволодіти самостійною діяльністю під час роботи з текстом.
Каталог: uploads -> editor
editor -> Логоритміка-форма організації корекційної музичної діяльності
editor -> Дніпропетровської обласної державної адміністрації
editor -> Навчальний посібник Харків «хаі» 2010 Н. І. Парафійник документно-інформаційні комунікації частина І 2010
editor -> Освітній проект підготувала вчитель хімії Фурман Наталя Аркадіївна
editor -> Круглий стіл скоро нас чекає школа
editor -> Робоча програма навчальної дисципліни інформаційні системи та технології в науково-дослідної діяльності ­
editor -> Самоаналіз освітньої діяльності комунального дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №29 «Біла лелека»
editor -> Профілактика захворювань органів зору
editor -> Над випуском працювали


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка