«Інтернет ресурси, якими користуються студенти першого курсу куп нану»Скачати 164.4 Kb.
Сторінка1/8
Дата конвертації04.01.2018
Розмір164.4 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8

Міністерство освіти і науки України

Київський університет права

Національної академії наук України

Залікова робота з інформатики на тему:

«Інтернет ресурси, якими користуються студенти першого курсу КУП НАНУ»

Виконали студенти

Групи ПБ-23

Борисова Юля

Лізогуб Аліна

Київ-2011

Вступ


  1. Визначення Інтернет ресурсу

  2. Пошукові машини

  3. Інтернет ресурси якими користуються студенти першого курсу КУП НАНУ.

Висновки

Список використаної літератури

Вступ

Нині інформаційні технології стали істотним компонентом соціальної реальності й можуть розглядатися як фактор, що впливає на всі сфери життєдіяльності суспільства., зокрема на освіту. Формування інформаційно-освітнього контенту, сучасне програмне забезпечення та автоматизація процесів організації та управління навчальним процесом сприяє ефективному самонавчанню студентів, розвитку у них продуктивного творчого мислення, вмінь і навичок, заснованих на знаннях, необхідних для практичної діяльності. Зараз дуже важливим є питання навчання через інтернет, на мою думку цей факт дає зрозуміти наскільки важливу роль зараз інтернет відіграє в навчанні дуже важливу роль. З роками інтернет простір все більше займає корисна інформація яка допомагає студентам і школярам і взагалі всьому суспільству.Інтернет ресурсі є дуже ефективними і зручними, оскільки тим хто навчається доволі легко можна знайти потрібну інформацію через різні пошукові машини. Якщо наприклад порівняти інтернет ресурси з книгами то тут значний плюс має саме інтернет оскільки в книзі ми не можемо прочитати думки інших , відгуки стосовно тієї чи іншої інформації , а от вже в інтернеті ми можемо знайти набагато більше, оскільки люди не тільки прагнуть здобути певну інформацію але й поділитися нею і вислухати думку та ставлення до неї інших.

В онлайн режимі також можна подискутувати на ту чи іншу тему яка вас цікавить та отримати відповіді на запитання від інших співбесідників . Не завжди у студентів є така можливість купляти книжки через низькі стипендії чи інші чинники, та й не дуже доречно купувати книгу заради одноразового використання. На допомогу студентам в такому випадку приходять бібліотеки , та нажаль асортимент бібліотек не завжди задовольняє потреби студентства оскільки не завжди потрібні джерела видаються «на руки» і взагалі є в асортименті. Тобто інтернет надає змогу студентам навчатися практично самостійно , для цього не потрібно кудись їздити і щось шукати це значно економить час. На сьогоднішній день дуже широкий асортимент комп’ютерів , як стаціонарних так і планшетних і багато інших які задовольнять смаки найвибагливіших покупців . Також майже всі бібліотеки навчальних закладів оснащенні інтернетом і мають вільний , необмежений доступ до нього.

З-поміж всіх цих позитивних якостей інтернет ресурсів є й негативні такі , як наприклад недостовірність інформації наявність якої може залежати від власника ресурсу (державна або комерційна організація, приватна особа). Тобто кожен використовує найдену ним інформацію на власний ризик. Не варто забувати що серед інтернет користувачів більшу кількість займають школярі і студенти а не саме фахівці , тобто достовірність чиєїсь точки зору або просто загалом викладеної інформації необізнаній людині визначити важко.

Як правило, відбір матеріалу для мережі Інтернет здійснюється зацікавленими людьми, які можуть вибудувати матеріал, дотримуючись своєї позиції щодо якого-небудь питання. Але цей недолік активізує самостійну роботу студентів, яка полягає в аналізі і переосмислення отриманого матеріалу, для визначення рівня його достовірності. Також такого роду інформація може стати в нагоді викладачу якій з легкістю може перевірити роботу студента на плагіат .

Тобто важливим є правильне використання інтернет джерел, серед яких є дуже багато онлайн бібліотек де можна знайти електронні варіанти майже всіх підручників. Головним аспектом таких бібліотек є те що вони безкоштовні і доступні , якщо в реальний бібліотеці існує лише один примірник то онлайн бібліотека не обмежує використання данного електронного інтернет ресурсу що значно скорочую час на пошук таких джерел і збілшує час на підготовку самих студентів до семінарських занять, заліків, екзаменів, контрольних, тощо.

Значно полегшують пошук потрібних джерел пошукові машині, оскільки без них , мені здається знайти щось у всесвітній павутині інтернету було б не можливо просто. Вони існують різні і кожен може підібрати ту яка йому більше підходить.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка