Іваничівська дитяча музична школаСкачати 46.87 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації21.02.2018
Розмір46.87 Kb.
  1   2   3

З В І Т

про роботу Іваничівської дитячої музичної школи

1 лютого 2018 року

Іваничівська дитяча музична школа належить до системи позашкільної освіти і є початковою ланкою спеціальної мистецької освіти, готує підгрунтя для занять художньою творчістю, а для найбільш обдарованих учнів, для вибору професії в галузі культури та мистецтва. Основні завдання нашого закладу, передусім формувати гармонійну, естетично-розвинену особистість дитини, розвивати її мистецькі здібності, виховання поваги до народних звичаїв, почуття власної гідності, патріотизму, любові до України, пошук та залучення до навчання здібних, обдарованих і талановитих дітей, розвиток і підтримка їх здібностей, обдарувань і талантів.

Із метою виконання завдань, що стоять перед закладом та забезпеченням найбільш сприятливих умов для розвитку інтересів і здібностей учнів в школі створені 3 відділи, на яких навчаються 133 учні.

У школі працює 15 викладачів, 2 з яких - сумісники. 8 педагогів є випускниками нашої школи. Для залучення до навчання дітей із сільської місцевості, працює філіал у селі Милятин.

Заклад проводить методичну роботу спрямовану на вдосконалення програм, змісту, форм та методів навчання. Відділи проводять роботу з підвищення кваліфікації педагогічних працівників, відряджаючи їх на курси у міста Рівне та Луцьк.

Навчально-виховний процес здійснюється за типовими навчальними планами та програмами, затвердженими Міністерством культури України. Ведеться навчально-методична документація. Педагогічний колектив школи проводить відповідну роботу з естетичного виховання учнів, удосконалення методики викладання фахових і теоретичних дисциплін. Серйозна увага приділяється питанню роботи з батьками: на батьківських зборах наголошується про важливість придбання власного інструменту, про батьківський контроль відвідування дітьми як спеціальних предметів, так і групових занять.

Викладачі школи постійно беруть участь в обласних семінарах - практикумах, а учні - в обласних конкурсах виконавців на різних музичних інструментах. Так в 2017 році проводились:

- обласний конкурс виконавців на бандурі;

- обласний конкурс хорових колективів;Фото

- обласний конкурс виконавців на духових та ударних інструментах ім.А.Тиможинського, у якому Прокопчук Дмитро – учень 2 класу (викладач Нечай В.В.,труба) став переможцем ІІ туру у м.Володимир-Волинський і брав участь у ІІІ турі у м. Луцьк, де виборов ІІ місце;Фото

- обласна олімпіада з музично-теоретичних дисциплін та музичної літератури, де у ІІ турі (м.Володимир-Волинський) учениця 8 класу Тімофєєва Уляна зайняла І місце по музичній літературі та виборола ІІІ місце у ІІІ турі (м.Луцьк). Фото

Протягом навчального року проводяться відкриті уроки, відкриті академконцерти, зачитуються реферати, проводяться лекції-концерти. Викладач Забуйська Ірина Іванівна підготувала реферат на тему: « Робота над різними технічними прийомами під час гри на фортепіано», викладач Матвійчук Ростислав Володимирович підготував навчально-методичну роботу на тему: «Розвиток виконавської техніки баяністів та акордеоністів», викладач Дрозд Ганна Вячеславівна підготувала реферат на тему «140 років від дня народження Г.Хоткевича – історика, мистецтвознавця, бандуриста, композитора». У травні відбулася музично-літературна година «Нашому роду – нема переводу» присвячена міжнародному дню сім’ї. У вересні викладачем Москаленко І.С. була проведена лекція-концерт з нагоди 145-річчя від дня народження С.Крушельницької та 85-річчя А.Солов’яненка, а у грудні викладачі Лешневська Марія Лук’янівна та Москаленко Інна Стефанівна підготували та провели лекцію-концерт, присвячену 140-ій річниці від дня народження М. Леонтовича. Фото

Щорічно, 1 жовтня, силами викладачів та учнів, у школі відбувається святковий концерт, присвячений Міжнародному дню музики. Цього разу свято поєдналося з посвятою в першокласники. Ф о т о

Символічно, у грудні відбувся тематичний вечір «По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай». Учні школи стали учасниками театралізованого дійства, брали участь у конкурсах , іграх та розвагах.


Каталог: files
files -> Україна в 70-90 рр. XIX ст. Реферат
files -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
files -> Реферат на тему : Застосування альтернативних джерел енергії в сільському господарстві
files -> Закон України,,Про охорону навколишнього середовища ''
files -> Конспект уроку Національні парки Африки. Стихійні явища природи. Екологічні проблеми
files -> Уроках «Художньої культури»
files -> «Україна і Африка»
files -> Уроків з географії 7 класу з теми: «Африка» Вчитель географії П’ятак С. В


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка