К. Ушинський Тема досвідуСкачати 301.55 Kb.
Сторінка1/6
Дата конвертації01.03.2018
Розмір301.55 Kb.
  1   2   3   4   5   6

ОПИС ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУc:\users\boss\desktop\женя\118813874_srrrr_rrrrrr.jpg

«Якщо немає людини без самолюбства, так немає людини без любові до батьківщини, і ця любов дає вихованню вірний ключ від серця людини і могутню опору для боротьби з його поганими природними особоливостями»

К.Ушинський

Тема досвіду: Виховання морально-духовної особистості учня як національно-свідомого громадянина, патріота
Класний керівник — стрижень виховного процесу. Це нитка, яка зв'язує в одне ціле дитину, учителя-предметника, батьків, громадськість. На мою думку, класний керівник — універсальна особистість. Це і вихователь, і психолог, і соціальний педагог, і педагог-організатор.

Я, Антонова Євгенія Миколаївна, учитель української мови та літератури Дніпропетровської КЗО СЗШ №35 із 5-річним стажем учителя та класного керівника, наразі є класним керівником 6 класу. До цього працювала класним керівником 7 класу, який вела з 5-го, у м.Дебальцеве Донецької області. Мої попередні вихованці вже закінчують дев’ятий клас у різних містах України, та ми все одно підтримуємо тісний зв'язок з кожним із них. Приємно чути тільки добрі новини від учнів минулих літ та доброзичливі, схвальні відгуки оточуючих. І це є підтвердженням ефективності обраної мною виховної системи.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка