Кожна родина – це велике дерево, на якому гілочки швидко ростуть, міцніють, живляться соками великої гілки – сім'їСкачати 83.36 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації22.01.2018
Розмір83.36 Kb.
  1   2

Україна - це наша родина

Основною клітиною нашої нації є саме родина. Спільна українська родина - це творець і зберігач українського роду, культури, моралі. Родина - джерело продовження роду. Мабуть, не випадково наш герб символізує триєдність - людини, родини, нації. Ще дохристиянські вірування українського народу свідчать, яке значення для наших предків мала символіка, пов'язана з родиною, родом. І сьогодні не випадково ми з вами повертаємось до глибокої минувшини народу, яка розкриває нам усю красу, неповторність звичаїв і традицій, пов'язаних з родиною.

Сильна родина, рід, сім'я - міцною буде наша ненька Україна. Тому слід згадати забуті родинні свята, звичаї, щоб відродити їх у наших родинах, бо нам, як ніколи, не вистачає родинного спілкування, підтримки у тяжку хвилину, та й хвилини радості повинні нас єднати.

Асамблея ООН постановила, що починаючи з 1994 року, 15 травня кожного року відзначається міжнародний день родини.

Родина - це перш за все подружжя, бо подружжя творить першу форму родини. Це кровно споріднені люди, з'єднані між собою щирою міцною любов'ю і безмежною відданістю. Це рід, покоління людей зі спільними інтересами, спільною діяльністю, в яких панує пошана одне до одного. Саме в родині виховується любов до рідної мови, культури, традицій. Символом роду було божество Род - родоначальник роду ще у християнські часи. Звідси і назва - рід, родина.

Кожна родина – це велике дерево, на якому гілочки швидко ростуть, міцніють, живляться соками великої гілки – сім'ї.

Родовiдна пам'ять - явище в українському побутi унiкальне. Очевидно, мало хто знає, що у давнину було за обов'язок знати поiменно свiй родовiд вiд п'ятого чи навiть сьомого колiна.

Пам'ять про своїх предкiв була природною потребою. Триматися свого родоводу, оберiгаючи в такий спосiб сiмейнi релiквiї i традицiї та передаючи їх у спадок наступним поколiнням, було обов'язком.

Тих, хто цурався чи нехтував iсторичною пам'яттю, зневажливо називали людьми без роду-племенi.


Каталог: Files -> downloads
downloads -> Україна в 70-90 рр. XIX ст. Реферат
downloads -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
downloads -> Закон України,,Про охорону навколишнього середовища ''
downloads -> Конспект уроку Національні парки Африки. Стихійні явища природи. Екологічні проблеми
downloads -> Уроках «Художньої культури»
downloads -> «Україна і Африка»
downloads -> Не згасає вогонь у розумних очах
downloads -> Наказ №257 Про затвердження програм гурткової роботи
downloads -> Різноманітність тварин у природі


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка