Конкурс на кращу організацію роботи методичних комісій професійно-технічних навчальних закладівСторінка1/6
Дата конвертації24.02.2018
Розмір0.58 Mb.
ТипКонкурс
  1   2   3   4   5   6

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«СМІЛЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ І ПЕРЕПІДГОТОВКИ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ»


МАТЕРІАЛИ НА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС

НА КРАЩУ ОРГАНІЗАЦІЮ РОБОТИ МЕТОДИЧНИХ КОМІСІЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ


МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ

ВИКЛАДАЧІВ І МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

ПРОФЕСІЙ БУДІВЕЛЬНОГО НАПРЯМКУ


ГОЛОВА МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ – МАНЬКО ЛЮБОВ ОЛЕКСІЇВНА

2016


Методична комісія викладачів та майстрів в/н будівельного напрямку створена для формування свідомості педагогів, відкритої для вирішення освітніх проблем: вивчення нових педагогічних ідей і технологій. Визначення шляхів вирішення актуальних проблем, які постали перед педагогами: розроблення нових педагогічних (виробничих) ідей і технологій та їх адаптація, упровадження в педагогічну практику. Члени методичної комісії мають оволодівати практичними вміннями та навичками інноваційної педагогічної (виробничої) діяльності. Методична комісія працює над проблемою «Використання інтерактивних методів навчання для підготовки кваліфікованих робітників-будівельників».

Зміст і спрямування діяльності методичної комісії визначається навчальними планами і програмами, новаторськими ідеями, упровадженням інноваційних педагогічних і виробничих технологій у навчальний процес. Методична комісія здійснює методичне забезпечення викладання предметів, професій, веде творчу пошукову, теоретичну та експериментальну роботу з навчальних предметів.

Розроблення та проведення заходів з підвищення рівня навчально-виховного процесу, обговорення питань теорії та практики, навчання та виховання, організація обміну досвідом роботи, упровадження досвіду кращих педагогів з окремо взятого предмета (професії), ознайомлення з новинками педагогічної, методичної та науково-популярної літератури, програмним інформаційно-комунікативним забезпеченням, у тому числі мультимедійними навчальними засобами тощо – таким є неповний перелік справ, які виконує методична комісія викладачів та майстрів в/н будівельного напрямку навчального закладу.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка