Конкурсу умако «Сузір’я» «Космічні фантазії»Скачати 68.49 Kb.
Дата конвертації22.06.2018
Розмір68.49 Kb.
ТипКонкурс
УКРАЇНА

НАКАЗ

НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОСВІТИ ПЕТРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
від 26 січня 2018 року № 29

смт Петрове

Про проведення районного етапу

Всеукраїнського гуманітарного конкурсу

УМАКО «Сузір’я» «Космічні фантазії»

Відповідно до листа комунального закладу “Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” від 25 січня 2018 року № 02-04/04/10-32 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу УМАКО «Сузір’я» «Космічні фантазії» та з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості у дослідженнях космосу, підвищення своїх знань у галузі природних та гуманітарних наук


НАКАЗУЮ:


  1. Провести районний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу УМАКО «Сузір’я» «Космічні фантазії».

  2. Затвердити Умови проведення конкурсу (додаток 1).

  3. Затвердити склад членів журі конкурсу (додаток 2).

  4. Організаційно-методичне керівництво з підготовки та проведення районного етапу конкурсу покласти на центр дитячої та юнацької творчості (директор БОЙКО В.О.).

  5. Директорам закладів загальної середньої освіти до 16 лютого 2018 року представити роботи учнів до центру дитячої та юнацької творчості.

  6. Центру дитячої та юнацької творчості до 23 лютого 2018 року надіслати кращі роботи до комунального закладу “Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” .

  7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на директора центру дитячої та юнацької творчості БОЙКО В.О.

Начальник відділу освіти Н. Гавриленко

Додаток 1

до наказу начальника відділу

освіти Петрівської районної

державної адміністрації

26 січня 2018 № 29

Умови


проведення районного етапу

Всеукраїнського гуманітарного конкурсу

УМАКО «Сузір’я» «Космічні фантазії»
Мета: конкурс проводиться з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості у дослідженнях космосу, підвищення своїх знань у галузі природних та гуманітарних наук.

Конкурс покликаний забезпечити підтримку обдарованої молоді, яка відтворює своє уявлення про Космос засобами літератури та мистецтва, цікавиться історією розвитку філософської думки людини про Всесвіт, прагне розширити свій духовний світогляд.Учасники: учасниками конкурсу є учні загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, яких цікавлять різноманітні аспекти у вивченні Космосу, які виявляють схильність до науково-дослідницької роботи, захоплюються космічною історією, філософією, мистецтвом, прагнуть розкрити свої творчі здібності.
Основні напрямки конкурсу:

Конкурс проводиться за трьома напрямками.І. Космічне мистецтво.

Учасники представляють творчі роботи, у яких в літературній формі або художній формі відображаються реальні космічні явища чи події, фантастичні сюжети чи образи, уявлення автора про космічні процеси у Всесвіті, розвиток Землі, інопланетних систем та позаземних цивілізацій.

У цьому напрямку розглядаються роботи в галузі літератури, журналістики, образотворчого та прикладного мистецтва у вигляді:

1.Літературного твору, вірша, теле-радіорепортажу, сценарію космічної гри, свята, шкільного вечора:

2. Малюнка, графіки, естампу, коллажа, комікса. фотографії:

3. Вироби і дерева, металу, пластмаси, вишивки, аплікації, м'якої іграшки.II. Космічна історія.

Розглядаються творчі роботи, в яких досліджується історія пізнання людиною Космосу, виникнення наукової думки і учення про Всесвіт, аналізуються найдавніші

міфологічні уявлення людей та сучасні космологічні теорії, пропонуються авторські гіпотези виникнення космічних утворень та перспективи розвитку земної цивілізації. В цьому напрямку учасники проводять свої дослідження з таких проблем: вивчення небесних світил та Космосу людиною з найдавніших часів; уявлення народів світу про будову Всесвіту та Сонячної системи в різні часи; історія астрономії як складова частина історії розвитку людської цивілізації; життя та праця геніальних вчених, які дали людству нові уявлення про Всесвіт; тлумачення сучасних та висунення авторських гіпотез про виникнення та будову Землі, еволюцію Сонячної системи та Всесвіту; перспективи розвитку людської цивілізації па Землі і в Космосі; дослідження загадкових об'єктів та явищ на Землі, виникнення чи існування яких пов'язане з Космосом.


III. Космічна філософія.

Розглядаються творчі роботи, в яких досліджується розвиток філософської думки людини в процесі пізнання нею Всесвіту та свого місій в ньому, аналізуються міфологічні уявлення та філософські теорії різних часів та народів, пропонуються авторські ідеї, які зможуть пролити світло на складні проблеми розвитку духовного світогляду людини. В цьому напрямку учасники проводять свої дослідження з таких проблем: тлумачення

легенд та міфів різних народів про виникнення Землі, Сонячної системи, Всесвіту; дослідження процесу формування філософських уявлень людства про виникнення та еволюцію Всесвіту; космогонічні концепції різних народів і релігій світу та їх авторське тлумачення; розум в космосі та його можливі форми; філософська проблема всеєдності Всесвіту та людства як його складової частини.

Вимоги до робіт:

На конкурс приймаються індивідуальні та колективні роботи, які стали наслідком власного творчого пошуку та виконання або самостійного наукового дослідження. Роботи повинні відповідати тематиці і напрямкам конкурсу та відображати авторське уявлення щодо нашої планети, Сонячної системи, Космосу, історії їх виникнення та вивчення людиною, пошуку місця людини у Всесвіті. Роботи можуть бути виконані українською чи російською мовами.

У напрямку "Космічне мистецтво" в секції літератури і журналістики (1) подаються роботи обсягом до 4 друкованих сторінок. В секції образотворче мистецтво (2) художні роботи можуть бути виконані у будь-якому стилі на аркуші форматом 40x60 см.

У напрямку "Космічна історія" та "Космічна філософія" подаються роботи у формі доповіді, статті, наукового проекту чи гіпотези. Роботи необхідно оформити у вигляді реферату (обсягом не більше 20 друкованих сторінок) з фотографіями (9x12 чи 13x18), малюнками, графіками, в якому розкрити результати наукових досліджень та міркувань з обраної теми.

Обов'язково вказати книги, журнали та інші джерела інформації, які використовувались при підготовці конкурсної роботи. В рефераті вказати автора, назву роботи та сторінку з якої береться цитата, думка, гіпотеза, тощо.

Критерії оцінювання:

- рівень проведеного наукового дослідження,

- висунуті та обґрунтовані нові гіпотези та уявлення;

- оригінальність ідеї;

- наукова обґрунтованість у тлумаченні відомих теорій, концепцій чи міфів;

- глибина оволодіння автором обраної теми;

- науковий рівень реферату та його оформлення;

- стиль, манери та якісний рівень виконання літературних та мистецьких робіт.Термін виконання: роботи та заявки до робіт (згідно зразка) подавати до Центру дитячої та юнацької творчості до 16 лютого 2018 року.

Зразок


заявки на участь у районному етапі

Всеукраїнського гуманітарного конкурсу

УМАКО «Сузір’я» «Космічні фантазії


1

Прізвище, ім’я автора
2

Дата народження
3

Повна домашня адреса (індекс, телефон)
4

П.І.П батьків (контактні телефони)
5

Назва (повна адреса ) навчального закладу
6

Клас
7

Тема і розділ, з якого подана робота
8

Назва роботи
9

Назва гуртка
10

П.І.П керівника(учителя) гуртка чи секції
Керівник навчального закладу__________________________________________Нагородження: переможець нагороджується грамотою відділу освіти райдержадміністрації

Додаток 2

до наказу начальника відділу

освіти Петрівської районної

державної адміністрації

26 січня 2018 № 29

Склад

членів журі районного етапуВсеукраїнського гуманітарного конкурсу

УМАКО «Сузір’я» «Космічні фантазії»


Швець Т.М. - методист районного методичного кабінету комунальної установи «Петрівський районний центр із обслуговування закладів освіти»;

Оранська І.В. - методист районного методичного кабінету комунальної установи «Петрівський районний центр із обслуговування закладів освіти»;

Бойко В.О. - директор центру дитячої та юнацької творчості;

Дементьєва Н.В - заступник директора з навчально-виховної роботицентру дитячої та юнацької творчості.


Каталог: Files -> downloadcenter
downloadcenter -> «Екологічне виховання дітей дошкільного віку через призму використання сучасних інноваційних технологій»
downloadcenter -> Сучасні здоров ’ язберігаючі технології в дошкільному навчальному закладі
downloadcenter -> Технічне обслуговування та ремонт системи мащення
downloadcenter -> Не сама дитина має пристосувати себе до наших методів, а навпаки, наші методи мають бути пристосовані до кожної дитини
downloadcenter -> Модель сформованості бібліотечно-бібліографічних умінь та навичок школярів
downloadcenter -> М. Тернопіль 2005 р. Методичний посібник
downloadcenter -> Річний план роботи мелихівського навчально виховного комплексу
downloadcenter -> Урок систематизації та узагальнення знань; урок-подорож «Космічна подорож»
downloadcenter -> Раціональне використання коштів моєї родини
downloadcenter -> Урок-подорож 1 Тема : Материки Землі Мета


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка