Контрольний твір на морально-етичну тему Моральні цінності сучасного суспільства Кримова АнастасіяСкачати 15.93 Kb.
Дата конвертації01.02.2018
Розмір15.93 Kb.

Контрольний твір на морально-етичну тему

Моральні цінності сучасного суспільства

Кримова Анастасія

У часи панування жорстокості та великої влади грошей у світі, починаєш замислюватися над моральними цінностями сучасного суспільства. Постає питання: чи збереглися у серцях молоді до ХХІ століття ті дорогоцінні, вже покриті пилом та ще незабуті часом цінності й настанови наших дідусів та бабусь?

Переглядаючи кожного дня новини по телебаченню або слухаючи розповіді знайомих про безсердечність людських вчинків, непомітно навертаються сльози. Адже, сучасне суспільство морально та духовно деградує. З кожною хвилиною чи годиною зменшується кількість людей, які готові прийти на допомогу. Світові засоби масової інформації мають вже цілі склади кривавих картин життя суспільства. Дехто навіть втратив зв’язок із духовними цінностями, бо вже забув стежку до церкви, що заросла густою некошеною травою.

Та, на мою думку, у душі людини ще залишилися ті зерна добра, що їх колись посіяв сам Господь. Згадайте еволюцію людини: перші люди не розуміли, що таке моральні цінності, однак вони допомагали, захищали один одного, саме з них повстало цивілізоване суспільство. Та невже тепер, коли людина має безліч можливостей і розуміння таких цінностей як любов до ближнього, милосердя, чесність не може повернутися у часи, де смертна кара була пріоритетом?

У найтяжчі періоди люди не втрачали віру в моральні цінності свого народу. Наприклад, у тоталітарні часи можна було почути фразу: «семья – ячейка общества», а у багатьох куточках країни розвивався волонтерський рух. Або ті ж козаки, які хоч і були під гнітом обставин та все ж ладні віддати життя за звичайних громадян. Не важливо, що було колись, важливим є те, що люди звертають свою увагу на проблему втрати суспільством моральних цінностей. А головне, що це стосується усіх. Питання про подолання цієї проблеми звучать з різних куточків світу. Яскравим прикладом є виступ української співачки Альони на євробаченні2010 в Осло з піснею «Люди схаменіться».

Тож сьогодні я прошу вас про те, щоб ви звернули свою увагу на себе: подивилися у середину – у свою душу. Невже сім’я, повага, мораль, любов, добродушність не гріють вам серця? Невже ви можете відмовитися від цих вічно палаючих іскринок? Та яку б стежку ви не обрали, пам’ятайте, що людина, яка робить інших щасливими, не може сама бути нещасною.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка