Коротка довідка про внзСторінка1/42
Дата конвертації08.01.2018
Розмір1.9 Mb.
ТипДовідка
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   42
І. Узагальнена інформація щодо наукової та науково-технічної діяльності Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».
а) коротка довідка про ВНЗ:

В НТУ «ХПІ» плідно працюють визнані в світі 40 наукових шкіл, 3 наукових об‘єкти мають статус Національного надбання України, діє єдиний в структурі Міністерства освіти і науки державний метрологічний еталон. За останні 4 роки вчені удостоєні 4-х Державних премій України в галузі науки і техніки; отримано 6 премій Президента України та 7 премій Кабінету Міністрів України для молодих вчених, 2 премії НАН України. Фахове видання «Вісник НТУ «ХПІ» входить до міжнародної бази даних «Ulrich's Periodicals Directory».


б) основні пріоритетні наукові напрями:

Математичне моделювання, методи комп’ютерної математики; механіка деформованого твердого тіла; нанофізика і нанотехнології; керамічні, композиційні, монокристалічні і плівкові матеріали різного функціонального призначення; одержання, перетворення, використання та утилізація теплової енергії; електромеханічне перетворення та передача енергії; електрофізика; нові високоефективні хімічні та біохімічні технології і матеріали; моделювання розвитку економічних і технологічних процесів; інформаційні та комунікаційні технології; енергетика та енергоефективність; нові речовини і матеріали.


в) науково – педагогічні кадри:

Чисельність науково – педагогічних працівників станом на 01.01.2015 р. складає за штатним розписом 1978 осіб, в тому числі: 37 заслужених діячів науки і техніки та заслужених працівників вищої школи та освіти України, 35 лауреатів Державної Премії, 3 академіка НАН України, 1 член-корреспондент НАН України, 1 член - кореспондент АПН України, 27 академіків галузевих академій наук. В навчальному процесі беруть участь 181 доктор наук, професор, 854 кандидатів наук, доцентів. Серед штатних науково - педагогічних працівників 67 % мають науковий ступінь і вчене звання. Середній вік науково- педагогічних працівників на протязі 4-х років залишається на рівні 49,1 років. В науково-дослідних інститутах та лабораторіях науково-дослідної частини університету працюють 220 штатних наукових та 111 інженерно-технічних працівників, серед яких 15 докторів та 98 кандидатів наук, 9 лауреатів Державних премій України в галузі науки і техніки.


г) кількість виконаних робіт та обсяг їх фінансування:


Каталог: science
science -> Схвалено затверджую
science -> Пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135, тел
science -> Наука, техніка, технологія, освіта, здоров’я Матеріали ХVII міжнародної науково-практичної конференції у двох частинах Ч. I харків 2009 ббк 73 І 57
science -> Загальна характеристика роботи
science -> 1. Зберігання продовольчих товарів: завдання, фактори, що впливають на зберігання, режим зберігання
science -> Петровський Едуард Петрович, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України робоча програма
science -> Студентської молоді


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   42


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка