Лисичанським упсзн спільно з громадською міською організацією Союз Чорнобиль розробляється проект програми соціального захисту громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофиСкачати 337.05 Kb.
Сторінка1/10
Дата конвертації31.01.2018
Розмір337.05 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
ЛИСИЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

сьома сесіяР І Ш Е Н Н Я
22.02.2016 р. м. Лисичанськ № 7/87

Про виконання Міської цільової

програми соціального захисту

громадян, які постраждали внаслідок

Чорнобильської катастрофи, на

2011-2015 роки та затвердження

Міської цільової програми соціального

захисту громадян, які постраждали

внаслідок Чорнобильської катастрофи,

на 2016-2018 роки

Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради Єздакової О.А. про виконання Міської цільової програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2011-2015 роки, міська рада вважає, що реалізація Програми забезпечила ефективне вирішення питань соціального захисту та соціального забезпечення зазначеної категорії громадян, сприяла покращенню їх медичного обслуговування та формуванню патріотичних почуттів серед учнів та молоді.

Станом на 01.01.2016 на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебувають 685 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них віднесені до: І категорії - 208, ІІ категорії - 219, ІІІ категорії – 144, дружини померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою – 57 та 57 дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи. Існує необхідність продовження реалізації комплексу заходів, спрямованих на соціальний і правовий захист та збереження здоров’я зазначеної категорії громадян.

З метою подальшого вирішення основних соціальних проблем осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, на виконання Протокольних доручень від 11.12.2015 за підсумками зустрічі першого заступника голови облдержадміністрації Пушко-Цибуляк Є.М. з активом міських і районних осередків громадської організації «Союз-Чорнобиль» Луганської області, керуючись Законом України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2013 № 261 «Про затвердження Порядку організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», ст.26 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


В И Р І Ш И Л А:
1. Міську цільову програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2011-2015 роки вважати в цілому виконаною (інформація додається).
2. Затвердити Міську цільову програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2016-2018 роки (додається).
3. Управлінню праці та соціального захисту населення, управлінню з виконання політики Лисичанської міської ради в сфері ЖКГ, фінансовому управлінню, комунальній установі «Територіальне медичне об'єднання м. Лисичанськ», відділу освіти, відділу культури, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), відділу з питань внутрішньої політики, зв’язку з громадськістю та ЗМІ забезпечити реалізацію заходів Міської цільової програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2016-2018 роки.
4. Фінансовому управлінню міської ради передбачити фінансування заходів, запланованих у Програмі.
5. Відділу з питань внутрішньої політики, зв’язку з громадськістю та ЗМІ забезпечити висвітлення в засобах масової інформації хід виконання Програми.
6. Дане рішення підлягає оприлюдненню.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Головньова М.С. та постійну комісію з питань соціально-гуманітарного розвитку.


Міський голова С.І. ШИЛІН

Додаток


Каталог: attachments -> article
article -> Курсова робота з художньої культури з теми виконала курсант
article -> Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України
article -> Панасовський Ігор Вікторович Лисянка 2015р. Анотація велике значення для розвитку активної розумової діяльності в навчанні має не тільки засвоєння навчального матеріалу, а й контроль І самоконтроль знань. Біля 70% урок
article -> Урок «Поняття про колір. Змішування кольорів»
article -> Економіко-географічна характеристика Індії
article -> Настилання підлог керамічними плитками
article -> Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «історія україни» для студентів окр «Молодший спеціаліст»
article -> Навчання біології на основі технології розвитку критичного мислення учнів
article -> «Складання автобіографії, резюме»


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка