Майбутнє за намиСкачати 69.82 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації01.08.2018
Розмір69.82 Kb.
  1   2


Твір на тему: ”КРАЇНА КОТАДОП”

Банашка Максима Вікторовича (1Категорія 9-11 років)

Цей день розпочався для Петрика, учня 5-Б класу звичайної школи, о сьомій ранку. Як завжди, він прийняв душ, поснідав, одягнув шкільну форму, взяв портфель, складений звечора, та вирушив у звичайну подорож до «країни знань». Навчався він добре, але були предмети, які йому подобались, і такі, що вивчав без задоволення, але вивчав, бо розумів, що у житті все колись згодиться. Пробачте, ми далеко забігли. Отож, Петрик прямував до школи, де на нього чекали уроки з математики, української мови та літератури, фізкультури, інформатики та виховна година. Ось від класної години нічого цікавого він не чекав. Як завжди, класний керівник Наталя Миколаївна буде розповідати про нестаранних учнів, про поведінку на перерві, про те, що учні погано харчуються в їдальні, хоча працівники кухні з самого рання чаклують . над каструлями та пательнями, щоб нагодувати школярів. Заходячи до класної кімнати, хлопчик помітив двох незнайомих йому людей, одягнених у ділові костюми.

Коли всі розсілися по своїх місцях, класний керівник нарешті відкрила таємницю нових відвідувачів. Ними виявились працівники податкової інспекції, які прийшли до школи, щоб познайомити дітей з діяльністю податківців, які у них обов'язки та права. Вони пояснили, що діти-це майбутні платники податків, і що від них залежать багато закладів, таких як лікарні, дитячі садочки, школи, спортивні секції, міліція та пожежні станції. Якщо людина не сплачує або не додає державі податки, наша безпека, наше життя і наше майбутнє може опинитися на межі краху.

Закінчивши свою розповідь, люди пішли, а у Петрика з голови не йшли думки про податки, державу, людей. Невже є дорослі люди, які ухиляються від податків? Невже вони не розуміють, що наносять непоправну шкоду своїми діями насамперед їм, дітям, їх майбутньому? Вперше в житті Петрик не пошкодував витраченого часу, який провів з цими унікальними людьми, які опікуються благом країни, в якій ми всі живемо.

Прийшовши додому, Петрик відчув втому, тому дозволив собі прилягти і заплющити очі. Через мить, як здалося Петрику, він їх відкрив, та здивувався. " Кімната начебто була його, але все виглядало, як у "дзеркал, перегорнутим. Навіть назви книжок, які стояли на полиці, виявились написані навпаки.

Що ж це зі мною сталося? - спитав Петрик, не сподіваючись на відповідь. „Ти потрапив до чарівної країни Котадоп”, - відповів таємничий голос. Раптом в дальньому кутку кімнати хлопчик побачив невелике створіння, яке нагадувало йому якогось казкового героя з чарівної історії про ельфів. Ним виявився житель країни Котадоп, старанний збирач податків, працівник Першого ступеня Тидерк, а позаду нього стояв його напарник в цій не легкій справі, працівник другого ступеня Тібед. Але щось це дуже знайоме було в цих хлопцях, і раптом одна думка промайнуло в його голові: точно, це ж ті двоє, які сьогодні побували у них у школі, тільки були вони набагато нижчими.

Паніка в душі хлопця зникла, її змінила цікавість (якою Петрик славився ще з дитинства ,яка допомагала йому в навчанні і вела до перемог у всьому ).

Хто вони? Чому знаходяться в його кімнаті? Що їм потрібно саме в його кімнаті?

Тидерк та Тібет почали по черзі розповідати про лиха, які спіткали їх країну, про жителів" цієї країни, які навмисне не сплачують податки, і про наслідки несплати Податків. Виявилось, що по всій країні почали скорочувати робочі місця: у школах, лікарнях і охоронних службах - почали зростати неграмотність, злодійства та захворюваність населення. Все це здалося Петрику насправді жахливим, але що міг зробити він, маленький хлопчик, який сам тільки почав жити, чого чекають від нього ці професіонали у своїй справі?

Але Тидерк та Тібет переконали його, що свіжий погляд ,цікавість та жага до знань - це те, що потрібно їм їх країні, а насамперед їх народ у в подоланні кризи в податковій системі.

Потягнулися важкі години, у голову лізли думки, адже так хотілося допомогти. Якісь ідеї відкидалися одразу, якісь згодом. І ось коли ідеї на порятунок почали залишати наших героїв, Петрик осяявсь широкою посмішкою. Все, що він придумав, було настільки легко, що навіть він здивувався простоті цього задуму.

По задуму треба було ходити по школах і через дітей доносити до їх


батьків важливість справи - сплати податків. Мало які люблячі батьки
відмовлять своїм чадам у проханнях, а тим більше таких важливих для всіх жителів країни Котадоп.

І дійсно, ця ідея дала свої плоди найближчим часом .Згодом все почало налагоджуватись. Справи пішли вгору. Народ Котадопу був дуже вдячний маленькому хлопчику за його винахідливість, старанність та працьовитість. Всі жителі щасливої країни побажали йому успіхів у навчанні та досягнення мрій.

Петрик настільки втомився ,що попросив дозволу трохи відпочити. І отримав на це дозвіл. Але тільки він закрив очі, почув голоси. Він розплющив очі і побачив свою кімнату, в якій все було на своїх місцях, на порозі стояли його батьки, вони посміхались йому. Втрьох вони пішли на кухню пити чай, а Петрик щебетав їм про цей дивний день, про пригоди, які йому довелось пережити сьогодні, про нове пізнання світу податків.

А ще він нарешті зрозумів, ким хоче бути, коли стане дорослим і здобуде вищу освіту - звичайно ПОДАТКОВИМ ІНСПЕКТОРОМ!
Хмельницька обл.

Хмельницький р-н

с. Рідкодуби


Каталог: data -> material -> 000
data -> Теорії походження біосфери та
data -> "Вклади культури І мистецтва XX століття у світову цивілізацію"
data -> Реферат на тему: Господарство країн
data -> Концепція необоротності й термодинаміка
data -> Масаж при травмах І захворювання нервової системи
data -> Вроджені ортопедичні деформації опорно-рухового апарату
000 -> Організація та проведення конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни у мріях дитини»
000 -> Організація та проведення


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка