Математика як навчальний предметСкачати 80.49 Kb.
Сторінка1/4
Дата конвертації13.09.2018
Розмір80.49 Kb.
ТипРеферат
  1   2   3   4


РЕФЕРАТ

на тему:


“Математика як навчальний предмет”

Математика вивчає просторові форми і кількіснівідношення, наприклад, який-небудь педмет. Нас може цікавити, яка його густина, міцність, теплопровідність. Ф. Енгельс так4 описав змуст математики: “Чиста математика має своїм обєктом просторові форми і кількісні відношення дійсного світу.”

Математика, як наука сформувалася в Стародавній Греції в VII-IIIст. Да аншої ери, коли Фалес, Піфагор, Евклід та інші вчені систематизували відомі на той час математичні знання і викликали їх з точним обгрунтуванням. Тоді ж виникло і слово “математика”, яке в перекладі з грецької означає “знання”, “наука”.

Тепер математика потрібна всім. Без математичних обчислень не можна побудувати не тільки космічного корабля, електростанції, підводного човна, а й звичайного будинку.

Збільшується не тільки кількість наук, які вже не можуть обходитись без математики, а й обсяг математичних знань, використовуваних цими науками. Ось чому так важливо, щоб наша молодь мала грунтовну математичну підготовку.

Коротко мету викладання математикив загальноосвітній середній школі можна визначити так. Шкільний курс математики має забезпечити міцне і свідоме оволодіння системою математичних знань, умінь, які потрібні для загального розвитку учнів, для їх практичної діяльності в умовах сучасного виробництва, для вивчення для достатньо високому рівні споріднених шкільних предметів (фізики, креслення, хімії та ін.) і для продовження освіти.
Каталог: matem -> ref
matem -> Вступна частина
matem -> Тип уроку: засвоєння знань, умінь І навичок. Наочність І обладнання
matem -> Навчальний посібник містить термінологічні диктанти до різних тем та розділів курсу інформатики допрофільного та профільного навчання. Посібник побудовано на основі програмних вимог з інформатики. Збірник містить 12 диктантів
matem -> Математичні цікавинки
matem -> План Приклади складання рівняння лінії на площині за даними її геометричними властивостями. Рівняння прямої на площині. Площина. Пряма в просторі. Кут між прямими, умови паралельності та перпендикулярності
matem -> «Використання інтерактивного навчання на сучасному уроці географії»
matem -> Урок-гра «Математичне лото». 6 клас. «Додавання І віднімання раціональних чисел»


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка