Матеріали до друку підготували Серветник Василь ГригоровичСторінка1/26
Дата конвертації14.03.2019
Розмір0.8 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   26

Матеріали до друку підготували
Серветник Василь Григорович - керівник районного методичного об'єднання вчителів математики, вчитель математики середньої загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 1 смт. Мурованих Курилівців, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Боржемський Юрій Олександрович - спеціаліст відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації, вчитель математики Котюжанівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
Рецензент: Чемериський Роман Васильович - завідуючий методичним кабінетом відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації.
Передмова
Шановні колеги!
Перед Вами черговий номер методичного збірника, в якому Ви познайомитесь з вченим-математиком, нашим земляком В’ячеславом Броніславовичем Рудніцьким; фракталами – об’єктом наукових досліджень професора М.В. Працьовитого.

З офіційних джерел подано фрагменти інструктивно – методичного листа Міністерства освіти та науки України "Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах в 2005-2006 н.р." та план проведення районного семінару вчителів математики.

На допомогу вчителю пропонується інформація про те, як оцінити фахову діяльність педагогів школи? Як оцінити методичну діяльність педагога? Наводяться критерії та показники для оцінювання професійної діяльності педагога, орієнтовні критерії показників оцінки роботи вчителя

У "Методичній скриньці" Ви отримаєте поради щодо проведення аналізу контрольних і самостійних робіт, корекції знань.

В рубриці "Вісті з олімпіад" ви можете прочитати прізвища переможців районної олімпіади та результати шкіл, повідомлення про проведення Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру2006"

Запрошуємо вчителів поділитися своїми методичними знахідками з колегами району. Бажано подавати матеріали також і в електронному варіанті. Маємо надію на те, що наша плідна співпраця поповниться Вашими думками щодо навчання математиці школярів району. Чекаємо зауважень та побажань відносно змісту наступних номерів збірника.


Бажаємо творчості та здійснення Ваших сподівань.

Редакція бюлетеня

"Математика в школах Мурованокуриловеччини"Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   26


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка