Методичні рекомендації для підготовки міждисциплінарної курсової роботи за освітньо-кваліфікаційним рівнемСкачати 285.54 Kb.
Сторінка1/12
Дата конвертації03.06.2018
Розмір285.54 Kb.
ТипМетодичні рекомендації
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

УКРАЇНО-НІДЕРЛАНДСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ

ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ

Кафедра міжнародного менеджменту та маркетингуМЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

ДЛЯ ПІДГОТОВКИ

МІЖДИСЦИПЛІНАРНОЇ КУРСОВОЇ РОБОТИ
ЗА ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИМ РІВНЕМ

«БАКАЛАВР»

ДЕННОЇ ТА ЗАОЧНОЇ ФОРМ НАВЧАННЯ
Галузь знань

0306 «Менеджмент і адміністрування»

Напрям підготовки

6.030601 «Менеджмент»

Професійне спрямування

«Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

Варіативна компонента

«Міжнародний менеджмент»

Тернопіль – 2013

ЗМІСТВступ

3

1. Загальні положення

4

2. Вимоги до змісту курсової роботи

5

3. Вимоги до оформлення курсової роботи

7

4. Тематика курсових робіт напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент»

10

5. Рекомендована література для підготовки курсових робіт із напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент»

12


Додатки

14


ВСТУП
Міждисциплінарна курсова робота є одним із видів наукової роботи, самостійним навчально-науковим дослідженням студента, виконується на четвертому курсі з певного професійного спрямування та поєднує кілька дисциплін професійної підготовки бакалавра. Виконання курсової роботи має за мету дати студентам навички проведення наукового дослідження, розвинути у них навички творчої самостійної роботи, оволодіння загальнонауковими і спеціальними методами сучасних наукових досліджень, поглибленим вивченням будь-якого питання, теми навчальної дисципліни. Згідно з Положенням про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах України курсова робота виконується з метою закріплення, поглиблення і узагальнення знань, одержаних студентами за час навчання та їх застосування до комплексного вирішення конкретного фахового завдання.

Представлені методичні рекомендації розроблені для виконання міждисциплінарної курсової роботи за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» студентами денної та заочної форми навчання напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» професійного спрямування «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».Метою виконання міждисциплінарної курсової роботи є систематизація, закріплення та розширення теоретичних знань, їхнє застосування для вирішення конкретного практичного завдання відповідно до вимог ОКХ з певної галузі знань, напрямку підготовки, професійного спрямування.

Для досягнення цієї мети у роботі вирішуються такі завдання:Термін виконання курсових робіт визначається робочим навчальним планом.

Невідповідність в оформленні курсової роботи державним стандартам і встановленим вимогам може суттєво вплинути на остаточну оцінку роботи, а через значні відхилення робота може бути взагалі недопущена до захисту. Тому оформлен­ню роботи повинна бути приділена особлива увага.


  1. Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка