Методичні рекомендації до самостійної роботи студентів напряму підготовки «Безпека інформаційних І комунікаційних систем»Сторінка1/34
Дата конвертації19.01.2018
Розмір0.54 Mb.
ТипМетодичні рекомендації
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   34


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Національний авіаційний університет

ПСИХОЛОГІЯ ДІЛОВОГО СПІЛКУВАННЯ

Методичні рекомендації
до самостійної роботи студентів напряму підготовки «Безпека інформаційних і комунікаційних систем», «Системи технічного захисту інформації», «Управління інформаційною безпекою», «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології»; «Радіотехніка»


Київ 2013

УДК 378:159.9:316.454.5 (076.5)

ББК Ю953р

п 863
Укладачі О.В. Добротвор, Л. С. Смолінчук

Рецензент А. М. Кокарєва
Затверджено методично-редакційною радою Національного авіаційного університету (протокол № 2/13 від 14 березня 2013 р.).

п 863 Психологія ділового спілкування : методичні рекомендації до самостійної роботи / уклад. О.В. Добротвор, Л.С. Смолінчук. – К. : НАУ, 2013. – 37 с.

Містять перелік тем лекційних і семінарських занять з курсу «Психологія ділового спілкування», обсяг годин, відведених на їх вивчення, а також на самостійну роботу. У структуру включено опис запропонованих форм навчальної роботи, конкретні поради щодо організації самостійної роботи, критерії оцінювання навчальної роботи студентів, тестові завдання, список рекомендованої літератури (основної і додаткової).

Зазначені вимоги та рекомендації щодо виконання програмних завдань спрямовані на підвищення продуктивності навчальної взаємодії викладачів та студентів.

Для студентів напряму підготовки: «Безпека інформаційних і комунікаційних систем», «Системи технічного захисту інформації», «Управління інформаційною безпекою», «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології»; «Радіотехніка», студентів вищих навчальних закладів інших спеціальностей.


Каталог: bitstream -> NAU -> 20826
NAU -> Методичні рекомендації щодо організації самостійної роботи студентів, глосарій, список літератури. Для студентів напряму підготовки 130102 «Соціальна робота»
NAU -> Правовий механізм реалізації смертної кари в усьому світі виник дуже давно, але з плином часу багато країн відмовилися від такого виду покарання, визнавши життя кожної людини найважливішою цінністю людства
NAU -> Теми рефератів з розділу
NAU -> Кафедра соціології та соціальних технологій
NAU -> Кафедра соціології та соціальних технологій
NAU -> Кафедра іноземних мов за фахом
NAU -> «18» Світлана литвинська
NAU -> Методичні рекомендації з виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   34


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка