Методичні рекомендації щодо проведення у 2018/2019 навчальному році дня знань та першого урокуСкачати 218.84 Kb.
Сторінка1/14
Дата конвертації18.10.2018
Розмір218.84 Kb.
ТипМетодичні рекомендації
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14

Старовойт П.С., завідувач НМЦ ІППОЧО

Мінченко Т.А., методист ІППОЧО
Методичні рекомендації

щодо проведення у 2018/2019 навчальному році

ДНЯ ЗНАНЬ та ПЕРШОГО УРОКУ

Перше вересня – урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, учителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.

Новий 2018/2019 навчальний рік розпочинається урочистими заходами, на яких особлива увага приділяється, звичайно, першокласникам, тим хто вперше сідає за шкільну парту. Перший день перебування в школі для них – значна подія. Тому особливо цінно, щоб він запам’ятався дітям як важливий, хвилюючий, яскравий день. Діти, які вперше переступають поріг школи, чекають зустрічі з першою вчителькою, бажають, щоб їх помітили та почули, хочуть бути активними учасниками свята. Адже особливістю Нової української школи є організація такого освітнього середовища, яке сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини.

Багато закладів загальної середньої освіти можуть похвалитися цікавими традиціями святкування 1 вересня. Тому наразі деякі з них відмовляються від традиційного проведення 1 вересня, замінюючи їх новими цікавими формами. Крім того, і Міністерство освіти і науки України рекомендує відійти від стандартного проведення «першого дзвоника» у форматі лінійки. Ми впевнені, що наші педагоги та директори закладів освіти творчі, винахідливі, оригінальні, талановиті, креативні, і вони мають своє особливе бачення проведення цього свята.

Для всіх учнів цей день наповнений різноманітними святковими подіями. Першого вересня звучать привітання для вчителів, учнів та їхніх батьків, це день квітів і посмішок, це свято школи і громади. Це своєрідний старт нового навчального року, нового освітнього процесу. Кожна школа, район, місто, село має свої традиції його проведення, своє бачення і підходи. Рекомендуємо максимально використати виховний потенціал школи, культурно-освітніх, позашкільних, спортивних закладів, громади села, районного центру, міста та залучити до участі у проведенні Дня знань представників місцевого самоврядування, міжнародних, громадських організацій, науки й культури, державних установ, меценатів, видатних людей села, району, міста, області, засобів масової інформації і найголовніше – батьків.


Каталог: images -> 2018-08
images -> Пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135, тел
images -> Стратегія розвитку пасажирського автомобільного транспорту
images -> Програма комплексного кваліфікаційного екзамену з історії з методикою навчання
images -> Національна академія керівних кадрів культури І мистецтв
images -> Актуальність дослідження
images -> Державний стандарт базової І повної загальної середньої освіти I
images -> Агентський договір
2018-08 -> Вікопомне Буковинське віче 3 листопада 1918 р


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка