Миргородськогорайон уСторінка1/13
Дата конвертації23.06.2018
Розмір0.5 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   13

Затверджено на

засіданні Ради школи


02 вересня 2016 року.

Голова ради школи Ю.М. ДОНЧЕНКОР І Ч Н И Й П Л А Н Р О Б О Т ИВ Е Л И К О С О Р О Ч И Н С Ь К О Ї


З А Г А Л Ь Н О О С В І Т Н Ь О Ї Ш К О Л И І-ІІІ С Т У П Е Н І ВМ И Р Г О Р О Д С Ь К О Г О Р А Й О Н У
Н А 2016 - 2017

Н А В Ч А Л Ь Н И Й Р І К

В С Т У П

Завдання сучасної школи - формувати життєві компетентності, які являють собою життєвий досвід особистості, необхідний для розв’язання життєвих завдань і продуктивного здійснення життя, як індивідуального проекту. Освіта має набути інноваційного характеру. Звідси – необхідність формувати особистість, здатну для сприйняття та створення змін.

Розуміючи вимоги сьогодення педагогічний колектив Великосорочинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів оновлює зміст, форми і методи навчально-виховного процесу ставлячи метою формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості, якій притаманні почуття незалежності, національної самосвідомості, власної гідності, бажання працювати задля розквіту держави.

Педагогічний колектив школи постійно працює над удосконаленням навчально-виховного процесу, дотримуючись Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року, схваленої Указом Президента України від 25 червня 2013 року №344/2013, обласних та районних програм спрямованих на розвиток освітньої галузі, нормативних документів Міністерства освіти і науки України, інших відомств.

На початок 2015/2016 навчального року у школі навчалося 289 учнів. За навчальний рік із школи вибуло 14 учнів і прибуло 9 учнів. На кінець навчального року у школі навчалося 284 учнів (1- 4 класи –116 учнів , 5- 9 класи – 110 учнів,

10 – 11 класи – 58 учнів).

За результатами навчання 4 учні 9-го класу одержала свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою. Одинадцятий клас закінчило 23 учні, дев’ятий клас – 22 учні.

Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» нагороджено 28 учнів школи (другі – четверті класи – 16 учнів, п’яті – восьмі класи – 11 учнів, десятий клас – 1 учень). На високому рівні навчальних досягнень закінчило школу 35 учнів (12%), на високому і достатньому рівні навчальних досягнень 87 учнів школи (30%), на високому, достатньому, середньому рівні навчальних досягнень – 238 учнів (82 %).

Три учні проходило індивідуальне навчання за загальноосвітньою програмою школи.

Навчальні програми і плани виконані з усіх предметів.

2015/2016 навчальний рік був четвертим роком роботи педагогічного колективу школи над науково – методичною проблемою «Нові освітні технології, як найважливіший чинник підвищення результативності навчально-виховного процесу».

За навчальний рік було проведено 9 засідань педагогічної ради школи, на яких розглядалися питання пов’язані з роботою педагогічного колективу над науково – методичною проблемою школи, аналізувалася якість знань учнів, розглядалися питання переводу учнів до наступного класу, допуск учнів до підсумкової державної атестації, випуск учнів зі школи, обговорювалися нормативні документи Міністерства освіти і науки України.

Засідання ради школи проводилося відповідно до графіку роботи, було проведено 4 засідання.

У школі працювали методичні об’єднання вчителів суспільно - гуманітарних дисциплін, математики, фізики та інформатики, біології, хімії та фізичної культури, початкових класів та вихователів, класних керівників. Кожне методичне об’єднання вчителів проводить практичні заходи з учнями як на уроках, так позаурочний час, спрямовані на розвиток інтересу до навчання творчих здібностей та виховання духовної особистості.

Дієвою формою обміну досвідом роботи є проведення у школі відкритих уроків, предметних тижнів, відкритих виховних годин, заходів, свят. На базі школи у 2015/2016 навчальному році було проведено районні семінари вчителів зарубіжної літератури, хімії та бібліотекарів. Вчителі школи брали участь у роботі творчих груп, районних методичних об’єднаннях. Виступали з доповідями, рефератами, повідомленнями, ділилися досвідом роботи. Кожен учитель працював над самостійно обраною темою, яка пов’язана з науково – методичною проблемою школи.

Було проведено атестацію вчителів. Усі вони пройшли навчання на курсах підвищення кваліфікації. За результатами атестації підтвердили кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» Лищенко Т.М. та Панченко Н.В., встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» Цись З.М., підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» Лисиці В.М., Антонь Л.В., встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» Кучеренко Л.В., встановлено І категорію сестрі медичній Самойленко Т.Г.

Учні школи успішно виступили на ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, 45 учнів школи стали призерами. Перше місце вибороло 11 учнів, друге місце – 17 учнів, третє місце 17 учнів. П’ять учнів брали участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, де Малюк Олена зайняла ІІ місце з географії, Дерев’янко Анна ІІІ місце з екології. Три учні школи представляли свої роботи на районному етапі конкурсу де здобули перемогу. На ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Радченко Іван виборов ІІ місце.

Колектив фізкультурників школи успішно виступає у районній та обласній спартакіаді школярів. За підсумками районної Спартакіади школярів 2015/2016 навчального року колектив школи зайняв перше місце. Команда школи за програмою змагань «Козацький гарт» на районному етапі зайняла перше місце, у фінальних змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат у залік районної спартакіади школярів Миргородського району команда юнаків стала переможцем, а дівчата стали срібними призерами. В обласній спартакіаді команда дівчат з боротьби дзюдо зайняла перше місце, команда за програмою змагань «Козацький гарт» - друге місце. Найбільших досягнень, серед спортсменів школи, досягли вихованці вчителя С.І. Голінки, які були неодноразовими переможцями та призерами різноманітних турнірів з боротьби дзюдо, самбо, сумо. Успішно виступають члени секції туризму (керівник Ю.В.Опухлий) у змаганнях юних туристів Миргородщини. У школі працювали секції дзюдо, баскетболу, футболу, легкої атлетики, туризму. Проводилися різноманітні спортивні змагання.

Проведено оздоровлення учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій у шкільний табір відпочинку.

Було проведено один раз на семестр загально - шкільні батьківські збори. Класні батьківські збори проводили відповідно до плану роботи класних керівників.

Дирекція школи, разом з профспілковою організацією, постійну увагу приділяла роботі з охорони праці.


Всі позабюджетні надходження були спрямовані на покращення матеріально – технічної бази школи.

Протягом навчального року щопонеділка на методичних оперативних нарадах розглядалися найактуальніші завдання для колективу на тиждень, аналізувалися результати роботи за попередній тиждень та складався план роботи з виправлення помилок і недоліків. Учителі систематично знайомилися з методичними новинками преси та новими надходженнями літератури.

У центрі уваги адміністрації школи було здійснення тематичного, фронтального, попереджувального, класно – узагальнюючого контролю. Вивчався стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з української мови та літератури, образотворчого мистецтва, трудового навчання, інформатики.

Пріоритетними напрямками виховної роботи  у 2015-2016 навчальному році були національно-патріотичне виховання; превентивне виховання; родинно-сімейне виховання.

Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи закладу та окремі плани, які були затверджені на засіданні методоб’єднання класних керівників. Плани класоводів і класних керівників охоплюють усі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси.

Усі класні керівники володіють методикою планування виховної роботи класних колективів, керуються відповідною нормативно-правовою базою. Усі вихованці школи протягом року були задіяні в навально-виховному процесі, мали доручення, були залучені до роботи гуртків, спортивних секцій, музичної школи, брали участь у шкільних і районних змаганнях, вечорах, відкритих виховних заходах тощо.

У 2016/2017 навчальному році у школі працює 31 педагогічний працівник. З них 13 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 9 – кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії», 4 кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії, 7 - кваліфікаційну категорію «спеціаліст». Учителі Солод І.В., Іщенко Н.В. мають педагогічне звання «Вчитель методист», вчителі Демочко О.В., Кухарук Л.В., Опухлий Ю.В,, Голінка С.І., Гончаренко О.В., Кондратенко Т.В. – педагогічне звання «Старший учитель». Нагрудним знаком «Відмінник освіти України» відзначено Солода Івана Васильовича.

У цьому навчальному році педагогічний колектив школи продовжує роботу над науково – методичною проблемою «Нові освітні технології, як найважливіший чинник підвищення результативності навчально-виховного процесу».Виходячи з результатів роботи в минулому навчальному році, керуючись Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Національною стратегією розвитку освіти в Україні на період до 2021 року», схваленої Указом Президента України від 25 червня 2013 року №344/2013, обласними та районними програми спрямованими на розвиток освітньої галузі, нормативними документами Міністерства освіти і науки України та інших відомств педагогічний колектив школи визначив основні завдання, над якими працюватиме у 2015/2016 навчальному році:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   13


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка