Міський методичний кабінетСторінка1/36
Дата конвертації03.02.2018
Розмір1.08 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   36

Міський методичний кабінет

Методичні поради

щодо програми

гуртка

«Спілкуємось англійською»

Вінниця


жовтень 2012-2013 н.р.

Критерії рівня підготовки учнів гуртка «Спілкуємося англійською»

та

Рівні навченості учнів гуртка

«Спілкуємося англійською»

на кінець навчального року
Критерії рівня підготовки учнів гуртка «Спілкуємося англійською»

Початковий рівень

Середній рівень

Високий рівень

І

ІІ

І

ІІ

І

ІІ

Учень може спілкуватися на простому рівні за умови, що співрозмовник готовий повторити свої слова та допомогти сформулювати те, що учень намагався сказати. Може ставити прості запитання на знайомі теми, які потребують простої , короткої відповіді та відповідати на такі ж запитання.

Учень може вживати прості вислови та речення, щоб описати своє місце проживання і людей, яких знає.Учень може відрекомендуватися і привітати інших людей, відповісти на привітання і запитати про їхнє самопочуття. Учень також може висловлюватися простими зв’язними реченнями у невеликій простій розповіді про себе та своє оточення. Може розповісти про те, що бачить на малюнку, фотографії, описати інших людей.

Учень може в процесі спілкування здійснювати дуже короткі обміни інформацією на знайомі теми для того, щоб підтримувати розмову, навіть тоді, коли недостатньо розуміє співрозмовника. Може вживати серію речень і висловлювань, щоб надати простий опис своєї сім’ї, інших людей, місця проживання, своєї школи і навчання.

Учень може обмінюватися думками та інформацією на знайомі теми у передбачуваних щоденних ситуаціях, попросити іншу особу допомогти в разі необхідності. Також учень може висловити свої почуття в монолозі: розповісти за допомогою простих мовних засобів про повсякденні аспекти свого життя і оточення(людей, місцевість, навчання).

Учень може впоратися з більшістю ситуацій, які виникають під час подорожі країною, мова якої вивчається, взяти участь без підготовки в бесіді на знайомі та близькі йому теми(наприклад сім’я, дозвілля, робота, подорож, останні події). Учень також може простими зв’язними фразами розповісти про події та досвід, свої мрії, сподівання та цілі. Вміє стисло наводити пояснення і причини щодо думок чи планів. Вміє коротко розповісти історію або сюжет книги чи фільму.

Учень може розмовляти на знайомі теми без затримок і пауз, досить спонтанно і невимушено спілкуватися з носієм мови;пояснювати свою позицію та відповідати на запитання інших, брати активну участь в обговоренні знайомих ситуацій, представляючи або захищаючи свої погляди. Також учень може розповісти про події з власного досвіду описати своє ставлення до них, висловлюватися на теми пов’язані з його інтересами. Може висловити думку про проблему, визначаючи переваги і недоліки різних шляхів її розв’язання;з власним коментарем та висновками.


Рівні навченості учнів гуртка «Спілкуємося англійською» на кінець навчального року


Каталог: uploads -> images -> articles -> english
articles -> Практичні заняття. Історія України (9 клас)
articles -> «Організація навчально виховного процесу з природничих дисциплін та економіки у 2012/13 н р. та навчально — методичне забезпечення викладання географії, біології, хімії, природознавства, екології
english -> Методичні рекомендації щодо викладання
articles -> «Сучасний урок фізичної культури. Впровадження інноваційних технологій у систему уроків фізичної культури»
articles -> Методичні рекомендації щодо вивчення біології в загальноосвітніх навчальних закладах у 2017-2018 навчальному році
articles -> Урок основна форма навчання. Вимоги до уроку музики. Характеристика існуючих програм
articles -> Методичні рекомендації щодо викладання музичного мистецтва у 4-х та 7-х класах загальноосвітніх навчальних закладів


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   36


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка