На допомогу учаснику конкурсу «Учитель року 2014»Скачати 260.07 Kb.
Сторінка1/23
Дата конвертації22.06.2018
Розмір260.07 Kb.
ТипКонкурс
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   23На допомогу учаснику конкурсу «Учитель року - 2014»


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПІДГОТОВКИ КОНКУРСНИХ МАТЕРІАЛІВ

ПОРТФОЛІО

Портфоліо – це комплект матеріалів, які демонструють вміння вчителя вирішувати завдання своєї професійної діяльності, обирати стратегію та тактику професійної поведінки і призначений для оцінки рівня професіоналізму вчителя.

Пропонуємо орієнтовні розділи портфоліо
Розділ 1. «Мої досягнення»

1.1.«Офіційні документи (копії документів про закінчення школи, сертифікатів офіційно визнаних міжнародних, регіональних, міських, міжвузівських та внутрішньо вузівських олімпіад, Конкурсів, фестивалів, інших заходів, документи про участь у грантах, закінчення музичної, художньої, спортивної або іншої школи, сертифікатів про проходження практик, стажувань, тестування, участь у проектах і програмах, журнальні, газетні та фото документи та копії інших документів, що свідчать про успіхиКонкурсанта).

1.2.«Життєвий досвід» (автобіографія, відгуки з тих місць роботи, де Ви працювали і т.п.)

1.3. «Навчання у вузі» (Ваші оцінки на всіх етапах навчання у вузі, коментарі до них, улюблені предмети, викладачі, мотиви навчання, основні періоди та етапи навчання, зміни поглядів на свою майбутню професію, вуз, список курсових і дипломних робіт, відгуки викладачів і наукових керівників,керівників навчальних, переддипломних і дипломних практик, список місць проходження практики та виконаних робіт).

1.4. «Наукова діяльність» (список наукових праць, наукове листування, анотації до своїх робіт, надані Вамирецензії на наукові праці, монографій, підручників і навчальних посібників, відгуки на ваші роботи).

1.5. «Курси за вибором і творчі роботи» (список додаткових курсів, оцінки, сертифікати, коментарі, придбані компетенції, список або структуроване уявлення у тому чи іншому вигляді своїх творчих робіт, відгуки на них, у тому числі в ЗМІ тощо). Цей розділ дозволяє прослідкувати про процес індивідуального становлення педагога.
Каталог: Documents
Documents -> Мета курсу: вироблення світоглядних передумов для розуміння національної І світової культур
Documents -> Нетрадиційні методи оздоровлення
Documents -> Наказ №145 н/в Про проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності членів адміністрацій навчальних закладів та працівників відділу освіти
Documents -> Педагогічної освіти 01. 09
Documents -> Акушерство
Documents -> Державний вищий навчальний заклад
Documents -> Договір на надання інформаційних (консультаційних) послуг
Documents -> Програма usaid лев впроваджується: Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» у партнерстві з
Documents -> Рівненська обласна державна адміністрація


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   23


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка