Навчально-методичний комплексСторінка1/43
Дата конвертації20.01.2018
Розмір0.74 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   43

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ


Кафедра психології у виробничій сфері

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКС

щодо вивчення дисципліни „Психологічна служба на виробництві”

(для студентів спеціальності „Психологія”)

Тернопіль 2007
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКС щодо вивчення дисципліни „Психологічна служба на виробництві” (для студентів спеціальності „Психологія”)
Упорядкувала: Буняк Н.А. – Тернопіль, - 2007, с. 50.
РЕЦЕНЗЕНТИ:

Кандидат психологічних наук Мудрак М.А.

Кандидат психологічних наук Гусєва Т.П.

Рекомендовано Вченою радою факультету управління і бізнесу у виробництві Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя (протокол № ___ від _______________ 2007 р.)

Тернопіль 2007

Психологічна служба діє на підприємствах з метою охорони психічного здоров’я всіх учасників виробничого процесу, що передбачає попередження, профілактику та корекцію відхилень в інтелектуальному та особистісному розвитку, поведінці та взаєминах, надання психологічної допомоги у розв’язанні конфліктних ситуацій, підвищення психологічної культури працівників, наставників, керівників тощо.

У процесі професійної підготовки майбутніх психологів у вищих технічних навчальних закладах студенти повинні засвоїти не лише теоретичні знання про закономірності психічного розвитку та формування особистості, але й оволодіти практичними вміннями і навичками надання психологічної допомоги особам різних вікових та соціальних категорій. Тому особлива роль відводиться практично-орієнтованим фаховим дисциплінам, які стимулюють студентів до активного використаннях засвоєних теоретичних знань на практиці. Цьому значною мірою сприяє і курс «Психологічна служба на виробництві», спрямований на професійне становлення студентів, формування професійної компетентності.

Мета курсу: ознайомити студентів із основними положеннями теорії і практики функціонування психологічної служби на підприємствах, озброїти їх знаннями про нормативно-правові, етичні та організаційно-методичні аспекти діяльності практичного психолога.

Програма навчального курсу передбачає теоретичну і практичну підготовку майбутніх психологів до їх професійної діяльності на підприємствах.

Програма курсу розроблена за вимогами кредитно-модульної системи навчання і орієнтована на самостійну роботу студентів з літературними джерелами та в інформаційних мережах. Важливим аспектом вивчення курсу є формування у студентів уміння аналізувати власну професійну діяльність і визначати ефективні шляхи та методи роботи з працівниками і керівниками підприємств.


Каталог: bitstream -> 123456789
123456789 -> Енергетика України І проблеми енергозбереження
123456789 -> Реалізація компетентнісного підходу до навчання на уроках та в позакласній роботі з географії
123456789 -> Робоча програма з дисципліни «Природні ресурси України» Курс: 3 Семестр: 5
123456789 -> Навчально-методичний посібник для самостійної роботи Для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів
123456789 -> Навчальний посібник для студентів вищих медичних навчальних закладів
123456789 -> З досвіду роботи вчителя хімії нвк «Лановецька загальноосвітня школа №1 I-III ступенів- ліцей»
123456789 -> Опис досвіду актуальність досвіду


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   43


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка