Навчальної дисципліни тактика підрозділів вдвСкачати 356.59 Kb.
Сторінка1/39
Дата конвертації10.09.2018
Розмір356.59 Kb.
ТипПротокол
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   39

МИКОЛАЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Кафедра військової підготовки


ДИДАКТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ
НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ
ТАКТИКА ПІДРОЗДІЛІВ ВДВ


спеціальність

БОЙОВЕ ЗАСТОСУВАННЯ АЕРОМОБІЛЬНИХ

(ПОВІТРЯНОДЕСАНТНИХ), ГІРСЬКО-ПІХОТНИХ І

МОРСЬКОЇ ПІХОТИ З’ЄДНАНЬ, ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИН, ПІДРОЗДІЛІВкваліфікація

КОМАНДИР АЕРОМОБІЛЬНОГО ВЗВОДУ

Обговорено на засіданні

кафедри військової підготовки

„ _____ ” __________________ 20 ____ р.


Протокол № _____
Розробив старший викладач кафедри

полковник (з)

В.С. Глущенко

2017-2018 навчальний рікОрганізація та забезпечення самостійної роботи студентів

Самостійна робота студентів є основним способом засвоєння навчального матеріалу. Вона здійснюється з метою відпрацювання та засвоєння навчального матеріалу, закріплення та поглиблення знань, умінь та навичок; виконання індивідуальних завдань з навчальних дисциплін (курсові роботи (проекти), розрахунково-графічні роботи, реферати тощо), воєнно-наукових і атестаційних робіт; підготовки до майбутніх занять та контрольних заходів; формування у студентів культури розумової праці, самостійності та ініціативи у пошуку та набутті знань.

Зміст самостійної роботи студента над конкретною навчальною дисципліною визначається робочою програмою навчальної дисципліни, навчально-методичними матеріалами, завданнями та вказівками науково-педагогічного (педагогічного) працівника.

Самостійна робота студента забезпечується інформаційно-методичними засобами (підручники, посібники) та матеріально-технічними засобами (макети, тренажери, елементи озброєння та військової техніки), передбаченими робочою програмою навчальної дисципліни. Крім того, для самостійної роботи студента рекомендується відповідна наукова та професійна навчальна література.

Навчально-методичні матеріали для самостійної роботи студентів повинні передбачати можливість проведення самоконтролю.

Самостійна робота студента має проводитися в навчальних аудиторіях, спеціалізованих класах, бібліотеці, навчальних кабінетах, комп’ютерних класах, лабораторіях кафедри, бібліотеках інших ВНЗ.

Для забезпечення належних умов самостійної роботи студентів на зразках озброєння та військової техніки, у комп’ютерних комплексах, на інших навчальних об’єктах підвищеної небезпеки ця робота може здійснюватися за попередньо складеним кафедрою графіком під керівництвом особового складу кафедр з наданням необхідної консультації або допомоги.

Створення умов для плідної самостійної роботи студентів покладається на завідувача кафедри. Безпосередньо організовують її куратори взводів. Облік самостійної роботи студентів ведуть куратори взводів у журналі обліку навчальних занять (розділ обліку самостійної роботи).Блок змістових модулів ВП 05.09.


Каталог: wp-content -> uploads -> 2017
2017 -> Программа першого рівня вищої освіти за напрямом 016 Спеціальна освіта (логопедія)
2017 -> Робоча програма навчальної дисципліни регіональні проблеми стійкого розвитку
2017 -> Хрящевська Людмила Михайлівна, доцент кафедри етнології та спеціальних історичних дисциплін, кандидат історичних наук, доцент (Хрящевська Л. М.) робоча програма
2017 -> Психологія Ідентифікація
2017 -> Методичний комплекс для самостійної роботи студентів спеціальності «Економічна та соціальна географія» з курсу «країнознавство»
2017 -> Навчально-методичні матеріали для самостійної роботи студентів-магістрів
2017 -> Рішення Дніпропетровської обласної ради статут комунального позашкільного навчального закладу,,мала академія наук учнівської молоді" дніпропетровської обласної ради"
2017 -> Додаток 3 до наказу №37 від


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   39


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка