Опис досвіду актуальність досвідуСкачати 93.17 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації23.12.2017
Розмір93.17 Kb.
  1   2   3

ОПИС ДОСВІДУ

Актуальність досвіду. В умовах мінливого сьогодення перед школою постає складне завдання, яке полягає «… у створенні умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина України, вихованні покоління людей, здатних ефективно працювати і навчатися протягом життя, оберігати й примножувати цінності національної культури та громадянського суспільства, розвивати і зміцнювати суверенну, незалежну, демократичну, соціальну та правову державу як невід’ємну складову європейської та світової спільноти» (Національна доктрина розвитку освіти). Це складне завдання для учителя, адже вимоги сучасного життя змінюються швидше, ніж дитина встигає закінчити школу.

Отже, потрібно не просто дати учню базовий рівень освіти, а сформувати творчу та компетентну особистість, яку потребує сьогодні суспільство.

Творчість зумовлює всі дії дитини, робить її оригінальною в усіх життєвих проявах: спілкуванні, іграх, малюнках, праці – там, де вона вносить щось своє. Тому я визначила для себе науково-методичну проблему: «Розвиток творчих та пізнавальних здібностей особистості на уроках обслуговуючої праці через використання проектних технологій», над якою працюю в даний час.

Суть мого досвіду полягає в тому, що, використовуючи проектні технології, які передбачають чіткий алгоритм дії і широкий спектр можливостей, кожен учень може демонструвати свої знання, вміння та навички та застосовувати їх на практиці.
Каталог: bitstream -> 123456789 -> 2570
123456789 -> Реалізація компетентнісного підходу до навчання на уроках та в позакласній роботі з географії
123456789 -> Робоча програма з дисципліни «Природні ресурси України» Курс: 3 Семестр: 5
123456789 -> Навчально-методичний посібник для самостійної роботи Для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів
123456789 -> Навчальний посібник для студентів вищих медичних навчальних закладів
123456789 -> З досвіду роботи вчителя хімії нвк «Лановецька загальноосвітня школа №1 I-III ступенів- ліцей»
2570 -> Методичні рекомендації щодо визначення та оцінки фінансового потенціалу територій, ефективного управління ним


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка