Опис досвіду Постановка проблемиСкачати 181.25 Kb.
Сторінка1/9
Дата конвертації27.06.2018
Розмір181.25 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

Опис досвіду

Постановка проблеми. У сучасній цивілізації на перший план виступає людська діяльність як здатність до примноження нових знань. Цінністю вважається генерування нових ідей, зразків, концепцій. Знання перетворюються на найважливіший фактор суспільного розвитку. Освіта є ключовим елементом національної безпеки, а людина – найцінніший актив держави. Школа повинна створювати умови для інтелектуального розвитку молоді, виховання громадянина-патріота, відповідальної, духовно і морально зрілої особистості, готової протистояти асоціальним впливам, формування цілісного наукового світогляду. Принцип національної спрямованості передбачає формування національної свідомості, виховання любові до рідного краю, свого народу, шанобливе ставлення до його культури. У контексті гуманізації та гуманітаризації освіти пріоритетними стають історія та інші суспільствознавчі дисципліни, які покликанні допомагати молоді стати компетентними, активними відповідальними громадянами нашої держави.

Одним із чинників, через які виявляється ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави, є патріотизм, який виявляється в любові до Батьківщини, свого народу, турботі про його благо, сприянні становленню й утвердженню України як суверенної, правової, демократичної, соціальної держави, готовності відстояти її незалежність. Служити і захищати її, розділити свою долю з долею батьківщини, досконалому володінні українською мовою.

Мета державної політики щодо розвитку освіти полягає у створенні умов для розвитку особистості й творчої самореалізації кожного громадянина України .

Тема, над якою я працюю «Вдосконалення історичних знань та прищеплення патріотичних почуттів через використання краєзнавчого матеріалу ». Своє завдання вбачаю у реалізації домінант «Концепції розвитку освіти України на період 2015- 2025 років», «Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді» та «Стратегії національно-патріотичного виховання молоді на 2016-2020 роки»: виховання випускника-патріота, цілісної інтелектуально-розвиненої особистості, яка прагне до максимальної реалізації своїх можливостей, діє згідно з морально-етичними принципами, готова брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єдності української політичної нації та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.


Каталог: bitstream -> 123456789
123456789 -> Енергетика України І проблеми енергозбереження
123456789 -> Реалізація компетентнісного підходу до навчання на уроках та в позакласній роботі з географії
123456789 -> Робоча програма з дисципліни «Природні ресурси України» Курс: 3 Семестр: 5
123456789 -> Навчально-методичний посібник для самостійної роботи Для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів
123456789 -> Навчальний посібник для студентів вищих медичних навчальних закладів
123456789 -> З досвіду роботи вчителя хімії нвк «Лановецька загальноосвітня школа №1 I-III ступенів- ліцей»
123456789 -> Опис досвіду актуальність досвіду


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка