"Організація реклами в Інтернеті"Скачати 309.21 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації08.06.2018
Розмір309.21 Kb.
  1   2   3   4   5

Курсова работа

з маркетингу

на тему:
"Організація реклами в Інтернеті".План


План 2

Вступ 3


1. Передумови розвитку Інтернету як рекламного носія 4

1.1. Впровадження новітніх технологій у засоби телекомунікацій 5

1.2. Доступність Інтернету для загального кола споживачив послуги. 7

2. Інтернет реклама, як бізнес та базиси його організації. 8

2.1.Встановлення та налагодження серверів та WEB - узлів. 11

2.2.Перші рекламні компанії та агентства в Інтернеті. 13

2.3. Критерії визначення відвідуваності в Інтернеті та ефективності реклами в Інтерніті 16

2.4 Переваги та недоліки цього виду реклами в порівнянні з іншими. 17

3. Тенденції розвитку бізнесу Інтернет реклами на українському ринку. 20

Останнім часом все більше і більше українських підприємців починають замислюватись над тим, як використовувати переваги Інтернету задля розвитку власного бізнесу. Однак, можливості електронної комерції на наших просторах обмежені як кількістю користувачів, так і слабкорозвинутою системою електронних платежів. Крім того, чимало бізнесменів все ще відносяться до можливостей електронного бізнесу в Україні із скептицизмом. І знову ж, через те, що коло користувачів ще не досить широке – за оцінками "Української маркетингової групи", в Україні зараз нараховується лише близько 200 тисяч офіційних підключень, з них більша частина припадає на корпоративних користувачів. Можливо реальна ціфра користувачів дещо більша, але цього ще не досить задля росту довіри до Інтернет-комерції як до повноправного ринку. Саме тому, більшість спеціалістів роблять висновок, що в Україні перш за все може розвиватись і приносити реальні доходи електронна комерція по моделі В2В і Інтернет-реклама. Модель В2В може зпростити та автоматизувати зовнішні та внутрішні операції компанії, що, звісно, зменшує накладні витрати та час на їх оформлення. Це можуть бути різноманітні операції з мережевими партнерами, облік сирловини та виробленних товарів. Автоматизація цих процесів дозволить зкоротити щтат, збільшити ефективність роботи з клієнтами та партнерами. Однак для того, щоб корпоративний сайт дійсно допомагав розвитку бізнесу,інформацію про нього необхідно донести до партнерів та клієнтів, в тому числі й потенційних. 20

Саме тому ці напрямки - модель В2В та й сама Інтернет-реклама - як правило взаємо доповнюють один одного так, що іноді буває важко відокремити один від іншого. 20

"Невипадково - зауважує директор PR&BTL агентства Talan Communications Івета Делікатна, - клієнти агентства, якщо ще і не усвідомлюють усі можливості банерної реклами в Інтернеті, то стоворення власних корпоративних сайтів вважають за норму. Створення сайтів в більшості рекламодавців стає основною метою для розвитку власної Інтернет-реклами...» В Україні вплив Мережі на ділове життя розцінюється усе ще як незначне. Проте західні експерти пророкують, що інтеграція Інтернету в ділове життя вже найближчим часом буде надзвичайно інтенсивної. Пояснюють вони це тим, що "якщо європейські компанії не почнуть використовувати можливості електронного бізнесу, вони не зможуть конкурувати з тими, хто це зробить" . 21

3.1. Грошовий обіг у рекламному Інтернет бізнесі. 21

3.2. Порівняльна характеристика українського варіанту бізнесу з зарубіжними країнами. 21

Висновки. 23

Висновки.........................................................................................23

Вступ

Ще декілька років тому важко було припустити, що за допомогою Інтернету можна буде заробляти реальні гроші. Сьогодні багато «мережевих компаній » вже перевершують по ринковій вартості своїх "традиційних" конкурентів (наприклад Amozon. com дорожче Ваrnez & Noble у 27 разів1 ), і більшість компаній, що не використовують у своїй діяльності можливості Інтернету, по суті, позбавляються довгострокової перспективи розвитку і майбутнього на ринку.

Відповідно до даних KMPG Consulting обсяг продажів у Європі через Інтернет склав торік 288 млрд дол., а до 2002 р. зросте до відмітки 2 трлн дол. Біля 20% європейських компаній випускають продукцію, що продається тільки через Інтернет. Більшість європейських компаній використовують можливості Інтернету для реклами і маркетингу своєї продукції.

Зрозуміло, що при таких показниках бізнес, пов'язаний з Інтернетом, та й узагалі всі товари, послуги і технології, пов'язані з цим словом, стають все більш що зрозумілими, прийнятними, звичними і... модними. Аналітики пророкують, що в недалекому майбутньому велика частина електронної комерції буде відбуватися навіть без участі людини.

1. Передумови розвитку Інтернету як рекламного носія
Підхід компаній до використання можливостей Інтернету постійно змініються. Якщо спочатку Мережа використовувалася в основному по формулі B2B (business-to-business) для координації діяльності розкиданих по світі філій компанії, те тепер вона також активно використовується для оперативного і беззупинного зв'язку з діловими партнерами. Більш того, бурхливими темпами зростає використання Інтернету по формулі В2С (business-to-consumer), і, по оцінці спеціалістів, саме за цим сектором майбутнє лідерство за обсягом розроблювальних програм, сеансів передачі інформації і, як наслідок, оборотів індустрії електронної комерції. Широко відомі вже зараз системи Інтернет-порталів, на думку співзасновника Bowstreet Software Девіда Сьюта, на протязі наступного року стануть відомі абсолютно всім діловим людям.

Незважаючи на що існуючі, на думку Білла Гейтса, технології, реальна інфраструктура Інтернет зараз ще недостатня для бурхливого росту Інтернет-аудиторії.    1. Впровадження новітніх технологій у засоби телекомунікацій

Хоча Інтернет активно прогресує у залученні нових користувачив, тим самим розширюючи аудиторію Інтернет-свідомих користувачів, але існує досить вагома перепона на цьому шляху – коштовність оплати похвилинної тарифікації користування телефонними мережами, яка є необхідною для передачі сигналу до користувача.

Глави телекомунікаційних компаній розглядаються як вороги Інтернет-революції.

Вище керівництво світових лідерів комп'ютерної і телекомунікаційної індустрії, ті, що зібралися наприкінці минулого року в Монте-Карло на конференції ETRE (European Technology Roundtable Exhibition), практично одноголосно визнало основним двигуном індустрії на теперешній момент - Інтернет. Дискусії лідерів індустрії були сфокусовані на основних питаннях - інфраструктурі завтрашніх інформаційних систем, робота на ринках, що розвиваються, і реструктуризації бізнесів-процесів відповідно до вимог часу. Конференція, по суті, послужила стартовою площадкою для запуску Інтернет у світ великого бізнесу, початком епохи Інтернету в інформаційних технологіях. На думку Білла Гейтса, саме зараз програмні засоби, апаратні ресурси і комунікаційні можливості досягли того рівня, що дозволяє говорити про перехід від Інтернет-революції до епохи Інтернету, а глава Oracle Ларрі Еллісон назвали цю нову епоху «мережевою економікою», що прийшла на зміну «епосі закону Мура».

Можливо, ці й інші голосні заяви пролилися бальзамом на поранену душу представників так називаних мережевих компаній, чия ринкова вартість вимірюється мільярдами доларів, тоді як бухгалтерська звітність свідчить про збитки. Проте котування акцій «мережевих компаній» ростуть, і майже ніхто не сумнівається в тому, що ще не усі «великі імена» майбутнього з'явилися на світ2. Один із батьків-фундаторів компанії Broadview, що випускає програмне забезпечення для електронної комерції, провів аналогію з фірмою Dell, що була заснована багато років після появи персонального комп'ютера, але, незважаючи на це, успішно зайняла своє місце під сонцем на ринку ПК.

У відповідь Питер Бонфилд, голова британських телекомунікаційних мереж зазначив, що, незважаючи на реальні і мнимі «внески» телекомунікаційних гігантів у боротьбу з Інтернет-провайдерами, саме Європі світ зобов'язаний феноменом безкоштовного доступу в Інтернет. І незважаючи на свої минулі дії, сьогодні British Telecom розробляє програму підключення британських абонентів до Інтернету по високошвидкісної АDSL-лінії. До березня 2000 р. компанія розраховує надати можливість високошвидкісного доступу в Інтернет мешканцям 6-5 млн. будинків.

Телекомунікаційні компанії також широко залучені в рішення горезвісного питання «останньої милі». Наприклад, компанія Qualcomm розробила технологію безпровідної передачі даних НDR (High Data Rate), сумісну із системами СDMA (Code Division Multiply Access). Використання цієї технології дозволить забезпечити обмін інформацією зі швидкістю понад 2 Мбіт/c. Якщо ж користуватися системою глобального супутникового зв'язку GlobalStar, запущеної саме за день до відкриття конференції ЕТRE, одним із фундаторів якої є Qualcomm, то питання «останньої милі» навіть в Антарктиді відпаде самий собою. (Правда, залишиться питання про вартість послуг безпровідного зв'язку у віддалених районах.)

На думку інших експертів, основною проблемою Інтернету в найближчому майбутньому може стати не «остання миля», а магістральні лінії передачі даних які вже зараз із завданням справляються з навантаженням, що постійно збільшується. У теперешній час Інтернет зростає найшвидкими темпами, у рік графік Інтернету «застряє» у самому вузькому місці мережі – маршрутизаторах. Учасники конференції відразу порекомендували і панацею від напасти - устрої, створені по новій технології Nexabit «який у 120 разів швидше кращих маршрутизаторів Cisco».

Як би то не було, зрештою наступить момент, коли можливості Інтернету будуть збігатися з потребами її користувачів. Як зараз ніхто не відчуває нестачі електроенергії, навіть якщо включає всі електроприлади в квартирі, так і Інтернет у свій час зможе «переварити» усі ті обсяги інформації, яким він буде наповнений. В очікуванні цього часу лідери індустрії діляють ринок і борються за майбутніх клієнтів.

Одним з основних чинників в Україні, що гальмуює розвиток
Інтернет-бизнеса, є якість наших телефонних ліній. Якщо ця проблема буде вирішена, те незабаром Інтернет-коммерция і реклама стануть такими же звичними, як мобільний зв'язок. Варто використовувати доступ в Інтернет по мережах кабельного телебачення. За останні 5 років цей засіб доступу в Мережу довів своє право на існування. Завдяки йому вже сьогодні висока швидкість передачі даних може стати реальністю для широких категорій абонентів кабельного телебачення.


    1. Доступність Інтернету для загального кола споживачив послуги.

Вже згадуваного практика безкоштовного доступу в Інтернет послужила поштовхом до створення цілого ряду компаній, що діють у цій сфері. У однієї тільки Великобританії послуги безкоштовного доступу в Інтернет при покупці комп'ютера або безкоштовний комп'ютер при оплаті доступу в Інтернет зараз пропонують більш ста компаній, які очоює сам лідер британського ринку зв'язку British Telecom. Їхній німецький колега - Інтернет-провайдер Germany.net - став абсолютним лідером не тільки серед "безкоштовних" провайдерів, а і серед звичайних.

Проте не все і не в усіх відбувається гладко - декілька "безкоштовних" провайдерів перекваліфікувалися в платних або взагалі закрили цей напрямок діяльності, через низький рівень попиту, а точніше, низьких прибутків або навіть високих втрат. Успішні компанії відзначають, що для витягу прибутків на цьому ринку недостатньо просто дати безкоштовний комп'ютер або доступ в Інтернет - основний обсяг прибутків «заритий» у наданні додаткового комплексного пакета послуг, таких, як електронні магазини і банки, Інтернет-відео і т.п. Один із британських складальників комп'ютерів зіткнувся також із тим, що більшість покупців віддавали перевагу купити більш дорогий і потужний комп'ютер без безкоштовного доступу в Інтернет ніж дешевий і убогий термінал із доступом.

Деякі компанії, викликаючи зрозуміле обурення операторів телефонного зв'язку, розширюють сферу застосування Інтернету і випускають устаткування для відео- і Інтернет-телефонії. Наприклад, телефонна карта СОМРРО Еzfопе сінгапурської компанії АСS Innovations Int'l дозволяє розмовляти через Інтернет з усім миром, нічого не платять за дзвінок, якщо в абонента є аналогічна карта, або платять значно менший тариф, якщо йому треба користуватися послугами сполучення Інтернету зі звичайною телефонною мережею. Особливістю Ezefone є те, що її власник може користуватися можливостями карти поза своїм будинком або офісом, тому що Ezefone підтримує функції переадресування вхідних і вихідних дзвонків.

Інші компанії бачать свою мету у підключенні до Інтернету не живих людей, а механізми - електролічільників.


2. Інтернет реклама, як бізнес та базиси його організації.
Сьогодні електронна комерція на Заході в деяких випадках витісняє оффлайновий бізнес. Особливо ефективно розвивається модель електронної комерції В2В (business-to-business), що дозволяє спростити комунікацію між діловими партнерами (завод - постачальник, дистриб’ютор - магазин) і, відповідно, скоротити видаткову частину. Друга модель - B2C (business-to-consumer) - використовується для безпосереднього контакту торгового підприємства і кінцевого покупця (онлайнові магазини типу Amazon. com).

Зараз на Заході деякі солідні рекламодавці вже готові цілком "перекидати" свої телевізійні-бюджети на рекламу в Інтернеті, вважаючи, що саме там можна знайти цільову аудиторію.

Навіщо ж фірмі може знадобитися реклама в Інтернет? Відповідей багато. Проте насамперед така реклама націлена на:


  1. Створення сприятливого іміджу фірми або товару/послуги.

  2. Забезпечення доступності інформації про фірму або продукцію для сотень мільйонів людей, у тому числі географічно віддалених.

  3. Реалізація всіх можливостей подання інформації про товар: графіка, звук, анімація, відеозабраження і багато чого іншого.

  4. Оперативна реакція на ринкову ситуацію: відновлення даних прайс-листів, інформації про фірму або товари, анонс нової продукції.

  5. Продаж продукції через Інтернет - одне виртуальне представництво дозволить Вам не відчиняти нових торгових точок.

Після того, як Ви визначитеся з цілями, необхідно з'ясувати портрет потенційного споживача. Відповісти самі собі на питання: "Що являє собою людина (фірма), якому я хочу продати свій товар/послуги?" Наприклад, відповідь може бути таким: "Моїм потенційним споживачем продукції є західне підприємство, що відноситься до малому або середньому бізнесу, що торгує антикваріатом", або "Молоді люди, що бажають провести свою відпустку в Трускавці.

Цю інформацію про особливості людини або фірми називають характеристикою потенційного споживача. На основі цих даних можна проводити таргетинг3 аудиторії.

Не варто думати, що як тільки товар/послуга буде поданий в Інтернет, його відразу куплять. Перед тим, як споживач прийде до думки про необхідність покупки, він повинний пройти через ряд стадій ("дозріти"). При підготуванні будь-якої рекламної кампанії необхідно виявити маркетингову стадію, на якому знаходиться споживач стосовно товару, тобто необхідно провести дослідження. Після цього Ви зможете визначити, що саме варто починати на ринку, щоб віднести споживача на таку стадію.

При цьому Ви можете використовувати такі елементи рекламної кампанії: корпоративний Web-сервер, банери, електронна пошта і т.д.

Не треба намагатися змусити потенційного споживача відразу купувати - це нереально. Спочатку за допомогою власних або притягнутих експертів визначите стадію, на якій він знаходиться. Поступово проведіть його через усі стадії - лише в такому випадку він нікуди від Вас не дінеться і Ви досягнете стабільних продажів.

Тепер необхідно визначити предмет реклами - чи буде це фірма або окремий товар. Треба розуміти, що вкладення грошей у рекламу не обов'язково означає прагнення "продати". Іноді ціллю такого вкладення є "розвиток" іміджу фірми або товару. Наприклад, вартість фірми Sony значно вище сумарної вартості її приміщень, офісів і устаткування. Якщо Ви захочете купити цю фірму (або торгову марку), Вам прийдеться заплатити велику частину вартості за фірмовий знак і назву - Ви купуєте імідж.

Звідси випливає, що реклама - це не тільки засіб продати "сьогодні", але ще і засіб нагромадити капітал у виді торгової марки. В що ж вкладати гроші?Каталог: market -> kyrs
market -> Особливості застосування стимулювання продажу товарів
market -> Прямий маркетинг. Загальні відомості
market -> Маркетингова політика комунікацій
market -> Організація участі підприємства у виставках та ярмарках
market -> Тема 6 валютний ринок І валютні системи
market -> Маркетинг Єдність та відмінність категорій “попит” та “по­треба”
kyrs -> Кожна фірма знає, що її товари не можуть подобатись одразу всім споживачам. Споживачів дуже багато, вони відрізняються один від одного своїми потребами І звичками. Деяким фірмам краще зосєредитися на обслуговуванні певних частин або сегментів


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка