Основні напрями хімізації виробництва сільського господарстваСкачати 57.48 Kb.
Сторінка1/4
Дата конвертації17.09.2018
Розмір57.48 Kb.
ТипРеферат
  1   2   3   4


РЕФЕРАТТема:

Основні напрями

хімізації виробництва

сільського господарства.


  1. Використання мінеральних добрив.

  2. Роль регуляторів росту рослин.

  3. Використання засобів захисту рослин: пестицидів, гербіцидів, фунгіцидів.

  4. Роль хімії у тваринництві.


Заграновської Інни 11-Б кл.
1. Використання мінеральних добрив.

Підвищення родючості грунтів пов’язано з широким використанням мінеральних добрив у поєднанні з системою агротехнічних заходів.

Найбільш великим резервом підйому врожайності і підвищення плодоріддя грунту являються мінеральні добрива. В даний час в загальному балансі вноситься у грунт підживлювальні речовини на долю мінеральних добрив припадає близько 60%. Випущені нашою промисловістю мінеральних добрив підрозділяються на прості або в яких містяться один елемент струму і комплексні (складні), в яких містяться два-три макроелемента, а також мікроелементи. Мінеральні добрива використовуються диференційовано, з урахуванням рівня родючості грунтів, попередника культури та її сортових особливостей. основне удобрення – це мінеральні добрива, які вносять у рядки під час сівби і підживлення рослин у період вегетації. При цьому туку вносять в різні шари грунту і в різні строки. Під основні сільськогосподарські культури 60-70% фосфорно-калійних добрив застосовують як основне удобрення у господарствах Коломийського, Галицького районів, які мають відповідну базу. і створюють перехідний фонд добрив. Основний спосіб внесення – розкидний. Використовують і мінеральні добрива і при підживленні культурних пасовищ. Як показала виробнича перевірка в господарствах Богородчанського і Городенківського районів, віддача від туків зростає в 2-2,5 раза. Одним із способів такого використання туків є стартовий, тобто внесення під час сівби культур. Досвід показує, що таке внесення підвищує врожайність зернових культур. Для зменшення втрат азоту в грунті, підвищення ефективності використовується інгібітор нітрифікації – нітрапирін. При внесенні підвищених доз туків він забезпечує приріст урожаю цукрових буряків на 10%, кукурудзи на силос – 14%. Поряд із твердими туками в господарствах області використовується значна кількість рідких добрив. Серед них останнім часом виділяється рідкий аміак, який містить 82,3% діючої речовини азоту. Першими в області використовують рідкий аміак господарства Коломийського і Рогатинського районів. Строки і способи внесення рідкого аміаку визначаються механічним складом грунту і культурою. Спостереження за ростом і розвитком рослин різних культур свідчать про перевагу осіннього внесення. Дія аміаку при цьому прискорюється на 7-10 днів, усі фази розвитку рослини проходять з деяким внесенням. За своїм забарвленням і розвитком стеблостою залишаються рівними на посівах не спостерігається темно-зелених смуг. Зростання обсягів використовують основних елементів живлення у вигляді чистих і концентрованих мінеральних добрив з кожним роком висуває проблему мікродобрив. Вони, як відомо доповнюють дію основних мінеральних добрив, однак відіграють важливу роль в усіх біохімічних процесах рослин.


Каталог: data -> ukr -> Himiya
Himiya -> Сванте арреніус (Arrhenius)
Himiya -> Реферат з хімії Природні джерела вуглеводнів та їх переробка. Тема Природний газ та продукти переробки. План. І. Природні джерела вуглеводнів
Himiya -> Реферат на тему: " Властивості крохмалю І його використання"
Himiya -> Нитратна кислота
Himiya -> Гідролі з Слово «гідроліз» буквально означає «розкладання водою»
Himiya -> Реферат на тему: "Олово " план загальні
Himiya -> Оксиди, їх класифікація. Номенклатура. Способи добування оксидів
Himiya -> O. Проміж інших форм знаходження алюмінія найбільше значення має боксит Al
Himiya -> Природні І синтетичні волокна


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка