Особливості облицювання стін мозаїкоюСкачати 185.5 Kb.
Сторінка1/9
Дата конвертації22.03.2018
Розмір185.5 Kb.
ТипРеферат
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ

КАФЕДРА: ТЕХНОЛОГІЇ БУДІВЕЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА

Науковий реферат на тему:Особливості облицювання стін мозаїкою
Вик. :

Колпакова А.А. АБС-33а

Перевірив:

проф. Ярмоленко М. Г.

Київ-2009

План


 1. Вступ.

 2. Використання мозаїки.

 3. Властивості та види мозаїки.

3.1 Скляна мозаїка.

3.2 Смальтовая мозаїка.

3.3 Керамічна мозаїка.

3.4 Кам'яна мозаїка.

3.5 Нетрадиційні матеріали.

3.6 Металева мозаїка. 1. Висновок.

 2. Використана література.
 1. Вступ

Серед усієї розмаїтості облицювальних і декоративних матеріалів навряд чи знайдеться більш демократична й художня техніка, чим мозаїка. Маленькі граціозні шматочки здатні створити як міцну, так і стійку до впливу температур і вологи поверхня, так і досить мудрий візерунок. Будучи плідним ґрунтом для польоту фантазії, мозаїка висуває не так багато вимог.

Якщо вам хочеться мати в будинку красивий і практичний обробний матеріал, а універсальна керамічна плитка здається аж занадто традиційною, зверніть погляди до мозаїки. Мозаїка - це малюнок, складений з невеликих шматочків або різних матеріалів. Саме слово в перекладі з латинської "musium" означає "присвячена музам". Перші мозаїчні зображення, що дійшли до наших днів, відносяться до епохи античності. Однак сьогодні вона переживає друге народження. Все частіше можна побачити панно і картини в самих різних за призначенням приміщеннях: басейнах, виставкових залах, холах отелей, кафе, магазинах, на вернадах. І, звичайно, в нових будинках і квартирах.

На зміну втраченим старовинним секретам прийшли промислові технології виробництва і укладання музичних композицій. Фірм, які спеціалізуються на цьому, сьогодні маса. І кожна пропонує свої ескізи і сюжети, яких у каталогах звичайно сотні. Але якщо жоден не задовольнив смакам замовника, можуть використовуватися і малюнки, запропоновані самим замовником. Зрозуміло, художня виразність мозаїчного панно досягається не тільки складністю малюнка, але і різноманітністю матеріалів, його складових.

Раніше мозаїка була доступна тільки дуже спроможним замовникам, але поява мозаїки з високою якістю за доступною ціною викликала справжній бум у використанні цього відмінного обробного матеріалу. Приміщення, в обробці якого використовується мозаїка, виглядає дуже святково. Мозаїка здатна передати будь-які стилі і напрями в обробці інтер'єру: від античної класики до сучасних модерністських дизайн - рішень. Мозаїка не є складною при укладанні, її можна без зусиль застосувати при облицьовуванні криволінійних поверхонь, а багатство відтінків і комбінацій цих відтінків не має собі рівних серед інших обробних матеріалів. 1. Каталог: web -> uploads -> doc
  doc -> Філософський аспект паломницького (релігійного) туризму в Україні
  doc -> Походження Сонячної системи
  doc -> Вибір оптимальних технологічних параметрів виробництва шамотних вогнетривів І їх взаємозв’язок з основними властивостями виробів”
  doc -> Реферат на тему Розвиток сили та гнучкості з методичним обґрунтуванням План Вступ Огляд літературних джерел
  doc -> Реферат на тему Буддизм план походження релігії Ідейні джерела Основи віровчення Буддійське Святе Письмо
  doc -> Велике повстання
  doc -> „комбінаційне І мандельштам-бріллюенівське розсіювання світла
  doc -> Реферат з Культурологія «Стилі бароко І класицизму в європейському мистецтві XVII-XVIIІ ст.»
  doc -> Реферат на тему: "клас птахи"


  Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка