Планування І проведення інтегрованих уроків в умовах навчання молодших школярів за індивідуальною формоюСкачати 188.62 Kb.
Сторінка1/6
Дата конвертації10.02.2018
Розмір188.62 Kb.
ТипУрок
  1   2   3   4   5   6Тема : Планування і проведення інтегрованих уроків в умовах навчання молодших школярів за індивідуальною формою

Вихователь

Павлівської ЗОШ

І-ІІІ ступенів

Вітренко О. М.

Вступ

Духовне життя дитини повноцінне лише тоді, коли вона живе в світі гри, казки, фантазії, музики, творчості. Без цього вона - засушена квітка. ( В.О. Сухомлинський )

Основа школи - це урок. Урок забирає у дитини час вільного розвитку. І саме урок повинен бути таким, що міг би схвилювати дитячі серця, збагатити особистість духовно.

Інтегровані уроки є результатом пошуку шляхів удосконалення навчально - виховного процесу в сучасній початковій школі. Програма інтеграції навчання і виховання важлива і сучасна як для теорії , так і для практики. Її актуальність зумовлена змінами у сфері науки і виробництва, новими соціальними запитами.

Одним із напрямів методичного збагачення уроків у початкових класах, як зазначає О.Савченко, є проведення їх на основі інтеграції змісту. Доцільність інтегрованих уроків випливає із завдань інтеграції знань, умінь і навичок учнів з основних наук.

Серед цих уроків більшість - це інтеграція з таких навчальних предметів, як українська мова і трудове навчання ; українська мова і образотворче мистецтво ; читання і природознавство ; читання і українська мова ; математика і природознавство та інші варіанти.

Інтеграція як мета навчання повинна дати учневі ті знання, що відбивають зв'язок окремих частин світу як системи, навчити дитину з перших кроків навчання уявляти світ як єдине ціле, в якому всі елементи взаємозалежні. Інтеграція як засіб навчання спрямована на розвиток ерудиції учнів.

Інтегровані уроки цікаві тим, що вони дають змогу творити вчителеві та учням.

Проведення інтегрованих уроків це перша сходинка, яка забезпечує міжпредметну інтеграцію як базу для поглиблення і подальшого розвитку у середній школі.РОЗДІЛ Ι


 1. Каталог: Files -> downloads
  downloads -> Україна в 70-90 рр. XIX ст. Реферат
  downloads -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
  downloads -> Закон України,,Про охорону навколишнього середовища ''
  downloads -> Конспект уроку Національні парки Африки. Стихійні явища природи. Екологічні проблеми
  downloads -> Уроках «Художньої культури»
  downloads -> «Україна і Африка»
  downloads -> Не згасає вогонь у розумних очах
  downloads -> Наказ №257 Про затвердження програм гурткової роботи
  downloads -> Різноманітність тварин у природі


  Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка