Положення (норми) чинного законодавства Зміст відповідного положення (норми) проекту акта податковий кодекс україни розділ I. Загальні положення глава загальні положенняСкачати 21.23 Mb.
Сторінка1/626
Дата конвертації27.06.2018
Розмір21.23 Mb.
ТипПоложення
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   626

Зміст положення (норми) чинного законодавства

Зміст відповідного положення (норми) проекту акта

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

РОЗДІЛ I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

ГЛАВА 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


Стаття 1. Сфера дії Податкового кодексу України

Стаття 1. Відносини, що регулюються цим Кодексом


1.1. Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов’язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов’язки їх посадових осіб під час адміністрування податків, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Цим Кодексом визначаються функції та правові основи діяльності контролюючих органів, визначених пунктом 41.1 статті 41 цього Кодексу, та центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

1.2. Правила оподаткування товарів, що переміщуються через митний кордон України, визначаються цим Кодексом, крім правил оподаткування товарів митом, які встановлюються Митним кодексом України та іншими законами з питань митної справи.

1.3. Цей Кодекс не регулює питання погашення податкових зобов'язань або стягнення податкового боргу з осіб, на яких поширюються судові процедури, визначені Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", з банків, на які поширюються норми Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", та погашення зобов'язань зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, зборів на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій.

1.4. Встановлення і скасування зборів на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій, їх розмірів та механізмів справляння здійснюються відповідно до Закону України "Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування.

1.1. Цей Кодекс регулює відносини по встановленню, введенню і порядку обчислення і сплати податків та інших обов'язкових платежів до бюджету, а також відносини між державою і платником податків (податковим агентом), пов'язані з виконанням податкового обов'язку.


Стаття 2. Внесення змін до Податкового кодексу України

2.1. Зміна положень цього Кодексу може здійснюватися виключно шляхом внесення змін до цього Кодексу.Каталог: images
images -> Методичної розробки
images -> Урок 1 Тема. Компютерні мережі Мета: познайомити учнів з поняттям «комп’ютерна мережа»
images -> Пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135, тел
images -> Стратегія розвитку пасажирського автомобільного транспорту
images -> Програма комплексного кваліфікаційного екзамену з історії з методикою навчання
images -> Національна академія керівних кадрів культури І мистецтв
images -> Актуальність дослідження
images -> Державний стандарт базової І повної загальної середньої освіти I
images -> Агентський договір


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   626


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка