Положення про методичне об’єднання практичних психологів І соціальних педагогів Загальні положенняСкачати 54.61 Kb.
Сторінка1/7
Дата конвертації21.01.2018
Розмір54.61 Kb.
ТипПоложення
  1   2   3   4   5   6   7
Примірне ПОЛОЖЕННЯ

про методичне об’єднання

практичних психологів і соціальних педагогів

1. Загальні положення

1.1. Методичне об'єднання (м/о) практичних психологів і соціальних педагогів – є структурним підрозділом районної (міської) психологічної служби, діяльність якого організовує та координує методист з психологічної служби управління, відділу освіти або методист з психологічної служби районного (міського) методичного кабінету (центру).

1.2. Методичне об’єднання створюється з числа практичних психологів і соціальних педагогів освіти, які працюють на постійно діючій основі або за сумісництвом в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах району (міста).

1.3. Основною метою діяльності  методичного об’єднання є створення оптимальних умов для безперервного підвищення рівня професійної майстерності працівників психологічної служби  у міжкурсовий та міжатестаційний період.

 2. Основні завдання

2.1. Нормативно-правове, науково-методичне та організаційне забезпечення діяльності практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти.

2.2. Створення єдиної бази даних діагностичного та корекційного інструментарію, методичних розробок, відео- і фотоматеріалів, бібліотечного фонду.

2.3. Удосконалення  професійної майстерності і розвиток творчого потенціалу практичних психологів і соціальних педагогів.

2.4. Запровадження сучасних психолого-педагогічних технологій, інновацій, науково-дослідницької і проектної діяльності в роботу членів методичного об’єднання.

2.5. Узагальнення передового досвіду та доведення його до відома членів методичного об’єднання.

2.6. Збереження психологічного здоров’я та профілактика професійних деформацій особистості фахівців.

 3. Організація діяльності

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка