Положення про робочу програму навчальної дисципліни кредитно-модульна система організації навчального процесу Біла Церква-2009 Основні терміни, поняття та скорочення ectsСкачати 330.84 Kb.
Сторінка1/21
Дата конвертації18.06.2018
Розмір330.84 Kb.
ТипПоложення
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   21


Міністерство аграрної політики та продовольства України

Білоцерківський національний аграрний університет

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО РОБОЧУ ПРОГРАМУ НАВЧАЛЬНОЇ

ДИСЦИПЛІНИ

Кредитно-модульна система


організації навчального процесу

Біла Церква-2009Основні терміни, поняття та скорочення
ECTS (European Credit Transfer System) – Європейська система перезарахування кредитів (залікових одиниць, трудомісткості).
КМСОНП – кредитно-модульна система організації навчального процесу: модель організації навчального процесу, яка ґрунтується на поєднанні модульних технологій навчання та залікових освітніх одиниць (залікових кредитів).
ОКХ – освітньо-кваліфікаційна характеристика – галузевий нормативний документ, в якому визначаються основні вимоги до професійних якостей, знань і умінь фахівця, які необхідні для успішного виконання професійних функцій. Зміст освітньо-кваліфікаційної характеристики визначається Міністерством освіти і науки України для кожного освітньо-кваліфікаційного рівня: кваліфікований робітник; молодший спеціаліст; бакалавр; спеціаліст, магістр.
ОПП – освітньо-професійна програма підготовки фахівця - галузевий нормативний документ, у якому визначаються нормативний термін та зміст навчання, нормативні форми державної атестації, встановлюються вимоги до змісту, обсягу й рівня освіти та професійної підготовки фахівця відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня певного професійного спрямування.
Кредит – одиниця обсягу та вимірювання результатів навчання, досягнутих на певний момент виконання програми навчання; система змістових модулів, яка може бути засвоєна за 36 годин навчального часу.
Заліковий кредит – одиниця виміру навчального навантаження, необхідного для засвоєння змістових модулів або блоку змістових модулів.Каталог: sites -> default -> files -> news -> pdf
files -> Програма навчальної дисципліни фізична реабілітація в педіатрії
files -> Кабінет міністрів україни
files -> Робоча програма навчальної дисципліни проектування технологічних процесів
files -> Реферат 2016 Реферат циклу наукових праць на здобуття щорічної премії Президента України для молодих вчених на тему
pdf -> Це науково обґрунтована система дидактично та методично оформленого навчального матеріалу для різних освітніх рівнів
pdf -> Міністерство аграрної політики І продовольства україни
pdf -> Положення про організацію навчального процесу
news -> Науковий гурток «Академічні навички»


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   21


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка