Положення щодо організації самостійної роботи студентаСторінка1/25
Дата конвертації24.12.2017
Розмір0.55 Mb.
ТипПоложення
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   25

 1. Основні положення щодо організації самостійної роботи студента

Самостійну роботу студента забезпечує система навчально-методичних засобів, передбачених для вивчення конкретної навчальної дисципліни: підручник, навчальні та методичні посібники, конспект лекцій викладача, практикум, навчально-методичний комплекс дисципліни тощо.

Методичні матеріали для самостійної роботи студентів повинні передбачати можливість проведення самоконтролю з боку студента.

Для самостійної роботи студенту також рекомендують відповідну наукову та фахову монографічну і періодичну літературу.

Самостійну роботу над засвоєнням навчального матеріалу з конкретної дисципліни студенти можуть виконувати у бібліотеці вищого навчального закладу, навчальних кабінетах, комп'ютерних класах (лабораторіях), а також в домашніх умовах.

У необхідних випадках ця робота проводиться відповідно до заздалегідь складеного графіка, що гарантує можливість індивідуального доступу студента до потрібних дидактичних засобів.

Графік самостійної роботи доводять до відома студентів на початку поточного семестру.

При організації самостійної роботи студентів з використаннямскладного обладнання чи устаткування, складних систем доступу до інформації (наприклад, комп'ютерних баз даних, систем автоматизованого проектування тощо) передбачається можливість отримання необхідної консультації або допомоги з боку фахівця.

Навчальний матеріал навчальної дисципліни, передбачений робочим навчальним планом для засвоєння студентом в процесі самостійної роботи, виносять на підсумковий контроль поряд з навчальним матеріалом, який студенти опрацьовували при проведенні навчальних занять.

Самостійну роботу студентів організовує викладач через систему домашніх завдань, виконання яких має оцінювати викладач, і ця оцінка має входити до семестрової оцінки студента.

Завдання самостійної роботи студенти можуть виконувати індивідуально або групою по 2-5 осіб.

 1. Каталог: depart -> Kolomiya -> resource -> file
  file -> Програма навчального курсу «інклюзивна освіта» Вступ Програма вивчення вибіркової навчальної дисципліни «Інклюзивна освіта» складена
  depart -> Навчально-методичний посібник для студентів спеціальності 040301 «політологія» Івано-Франківськ 2010 ш (477) ббк 72я73
  depart -> О. Д. Шуляр Мистецтво в сучасній школі: проблеми, пошуки
  file -> Програма навчального курсу «основи педагогічниих досліджень»
  file -> Програма навчального курсу «Дошкільна лінгводидактика»
  file -> Програма навчального курсу «Методика виховної роботи в літніх оздоровчих таборах»
  file -> Методичні рекомендації до самостійної роботи з навчальної дисципліни «Інклюзивна освіта»
  file -> Програма навчального курсу «Педагогіка дошкільна»
  file -> Методичні рекомендації до самостійної роботи з навчальної дисципліни «Педагогічні технології в початковій школі»
  file -> European credit transfer system ects інформаційний пакет галузь знань: 01 Освіта Спеціальність: 014 Середня освіта Спеціалізація: Українська мова І література


  Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   25


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка