ПоложенняСкачати 257.09 Kb.
Сторінка1/9
Дата конвертації23.12.2017
Розмір257.09 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

ПОЛОЖЕННЯ

про опорний загальноосвітній навчальний заклад

в питань роботи з основ здоров’я

1. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає умови створення і порядок організації діяльності опорного (базового) загальноосвітнього навчального закладу (далі – опорна школа) в системі роботи з основ здоров’я.

1.2. Опорна школа є центром науково-експериментальної та методичної роботи щодо вивчення педагогічних інновацій з питань роботи з основ здоров’я і служить навчальною базою для загальноосвітніх навчальних закладів району.

1.3. Опорною школою може бути загальноосвітній навчальний заклад будь-якого типу і форми власності, педагогічний колектив якого складається з творчо працюючих педагогів, що володіють високим рівнем професійної компетентності з питань функціонування і розвитку загальноосвітнього навчального закладу і що мають досвід інноваційної і експериментальної діяльності.2. Мета та основні завдання опорної школи

2.1. Опорний загальноосвітній навчальний заклад роботи з основ здоров’я створюється з метою розповсюдження науково обґрунтованого досвіду організації спільної діяльності педагогічного колективу навчального закладу, органів управління освітою, соціальних партнерів щодо створення умов для здобуття якісної освіти учнями шкіл та надання методичної допомоги загальноосвітнім навчальним закладам району з реалізації пріоритетних напрямів.

2.2. Основними завданнями діяльності опорної школи є:


   1. Створення безпечних санітарно-гігієнічних та комфортних умов навчально-виховного процесу.

   2. Апробація на своїй навчальній базі нових технологій організації роботи з Цивільного захисту навчання учнів, адаптація їх до умов педагогічної практики.

   3. Забезпечення просторової доступності освітніх послуг високої якості.

   4. Забезпечення учням можливості вибору індивідуальної освітньої траєкторії, програм різного рівня складності, що відповідає потребам особистості не лише в освітньому, але і у процесуальному плані.

   5. Організація навчання адміністрації шкіл, керівників районних методичних об'єднань вчителів за фахом щодо використання в практиці новітніх досягнень педагогічної науки, оперативному оволодінню передовим педагогічним досвідом, новаторським формам та методам, навичкам управління в умовах модернізації системи освіти.

   6. Створення умов для безперервного професійного вдосконалення адміністрації шкіл району на базі опорної школи.

   7. Формування і розповсюдження передового педагогічного досвіду з перспективних напрямів розвитку роботи з основ здоров’я.
Каталог: doc -> files -> news -> 437
news -> Тема: Транспорт України
news -> Англомовні слова як засіб повсякденного вжитку: аномалія чи норма
news -> Запровадження інтерактивних технологій на уроках хімії у професійному ліцеї, як засіб забезпечення діяльного аспекту Вступ
news -> Історія України 7 клас Урок№ Дата вч
news -> Тип уроку: комбінований. Тема уроку: Захист інформації. Комп’ютерні віруси. Антивірусні програми
news -> Тема : Вплив куріння, алкоголю та наркотиків на здоров’я
news -> Історія України
news -> Державного вищого навчального закладу
news -> Програма для загальноосвітніх навчальних закладів
437 -> Тема: Клас Павукоподібні


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка