Пошук І розвідка родовищ нафти І газуСкачати 139.83 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації21.06.2018
Розмір139.83 Kb.
ТипКонтрольна робота
  1   2   3   4   5Контрольна робота на тему:

Пошук і розвідка родовищ нафти і газу

«Варіант № 2»
Зміст
Вступ

Глава 1. Геофізичні методи пошукових робіт

Глава 2. Буріння ручними способами

Глава 3. Долото для відбору гірських порід (керна)

Висновок

Список використаної літератури


Вступ
Геофізичні методи дослідження земної кори (ГМІЗК), звані по-різному: розвідувальна і свердловинна; прикладна і промислова; регіональна, розвідувальна та геофізичні дослідження свердловин (або каротаж), - це науково-прикладної розділ геофізики, призначений для вивчення земної кори потужністю 35 - 70 км на суші та 5 - 10 км під дном акваторій океанів і морів.

Геофізика, як узагальнююча наука, що вивчає Землю і навколоземний простір за допомогою природних і штучних фізичних полів займає серед точних і природничих наук (астрономії, фізики, математики, географії, геології, хімії) унікальне стикове становище. Вона використовує досягнення цих фундаментальних наук або споріднених з ними науково-прикладних дисциплін (наприклад, космонавтики, геодинаміки, інформатики, електроніки, автоматики та ін.), ставлячи перед ними чимало проблем теоретичного і прикладного плану.

Хоча іноді геофізику ототожнюють з Фізикою Землі, однак остання наука вивчає лише Землю, як планету і її оболонки: кам'яну - літосферу, потужністю близько 100 км, астеносферу, яка простягається до глибин 400 км, мантію - до глибин 2900 км, ядро ​​зовнішнє (до глибин 5100 км) і внутрішньо (до центру Землі). Глобальна геофізика як узагальнююча фундаментальна наука включає не тільки Фізику Землі, а й геофізику космосу і атмосфери, гідросфери, а також науки, що вивчають конкретні фізичні поля Землі: гравіметрії, магнітометрії, геоелектрику, сейсмології, сейсмометрія, термометрію, ядерну геофізику. З цих фундаментальних геофізичних наук виділяються науково-прикладні розділи. Так, геофізика повітряної оболонки включає фізику космосу і атмосфери, метеорологію, кліматологію та ін. Геофізика водної оболонки (гідросфери) складається з гідрофізики, океанології, фізики моря, лімнології (вивчення озер), гідрології (вивчення річок), підземної гідросфери, гляціології (вивчення льодовиків) та ін.. З геофізики літосфери виділилися розвідувальна чи прикладна геофізика з методами, що мають велике практичне значення при пошуках і розвідці корисних копалин і званими гравірозвідка, магніторазвідка, електророзвідки, сейсморозвідкою, терморозвідкой, ядерно-геофізичної та геофізичні методи дослідження свердловин (ГІС).


Каталог: data -> file doc
data -> Характеристика твердого стану речовини
data -> Мова в житті людини
data -> Теорії походження біосфери та
data -> "Вклади культури І мистецтва XX століття у світову цивілізацію"
data -> Реферат на тему: Господарство країн
data -> Концепція необоротності й термодинаміка
data -> Масаж при травмах І захворювання нервової системи
data -> Вроджені ортопедичні деформації опорно-рухового апарату
file doc -> Охорона здоров’я Німеччини
file doc -> Молодіжна політика в Польщі


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка