Пояснювальна записка Програма фахового вступного випробування з хореографії призначена для осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста І вступають на другий (третій) курс напряму підготовки 020202 «Хореографія»Скачати 454.22 Kb.
Сторінка1/30
Дата конвертації19.05.2018
Розмір454.22 Kb.
ТипПрограма
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   30


    1. Пояснювальна записка

Програма фахового вступного випробування з хореографії призначена для осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста і вступають на другий (третій) курс напряму підготовки 6.020202 «Хореографія» для здобуття ОКР бакалавра.Мета – виявлення рівня теоретичних знань та практичних умінь з теорії та методики хореографії, відбір хореографічно та фізично підготовленої, творчо обдарованої, талановитої молоді здібної до навчання.

Для досягнення мети передбачається комплексне вирішення наступних завдань:  1. Виявлення теоретичної підготовки абітурієнтів та їх обізнаності з питань хореографічного мистецтва. Тестування з дисциплін хореографічного циклу (перевірка знань з «Теорії та методики класичного танцю», «Теорії та методики народно-сценічного танцю», «Композиції та постановки танцю», «Теорії та методики роботи з дитячим хореографічним колективом», «Теорії та методики сучасного спортивного бального танцю», «Теорії та методики сучасного танцю», «Історико-побутового танцю»).

  2. Виявлення рівня хореографічної підготовки абітурієнтів, їх виконавчої майстерності, творчих та артистичних здібностей.

Для реалізації завдань програми абітурієнти мають знати:


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   30


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка