Правила планування перевезень вантажів (статті 17 21 Статуту) І. Загальні положенняСкачати 319.01 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації07.10.2018
Розмір319.01 Kb.
ТипПравила
  1   2   3   4   5

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства транспорту України
09 грудня 2002 року № 873

(у редакції наказу Міністерства

інфраструктури України

від №

Правила

планування перевезень вантажів


(статті 17 – 21 Статуту)

І. Загальні положення

1.1. Ці Правила визначають порядок планування перевезень вантажів залізничним транспортом загального користування в усіх видах сполучень, а також обліку виконання планів перевезень вантажів.

У цих Правилах терміни вживаються в такому значенні:

експортні вантажі – вантажі, які вивозяться з території України за її межі через прикордонні (припортові) станції (у тому числі за участю інших видів транспорту);

звітна доба – час від 17 години 01 хвилини однієї доби до 17 години 00 хвилин наступної доби за київським часом;

імпортні вантажі – вантажі, які ввозяться на територію України через прикордонні (припортові) станції чи надходять з під’їзних колій, розташованих на території іншої держави (у тому числі за участю інших видів транспорту);

план перевезень – узгоджене замовлення на перевезення вантажів;

транзитні вантажі – це вантажі, перевезення яких розпочинається і закінчується за межами України (у тому числі за участю інших видів транспорту).


1.2. Перевезення вантажів залізничним транспортом загального користування здійснюється згідно з планами перевезень на підставі договору про організацію перевезень вантажів і проведення розрахунків за перевезення та надані залізницею послуги (далі – Договір), укладеного за формою наведеною у додатку 1 до Правил розрахунків за перевезення вантажів, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 21 листопада 2000 року № 644, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 24 листопада 2000 року за № 864/5085.

Разові перевезення можуть здійснюватися без укладання Договору за окремим зверненням відправника на умовах, погоджених залізницею і відправником.

Планування військових перевезень здійснюється за спеціальними інструкціями.
1.3. Надання відправниками замовлень на перевезення вантажу та їх узгодження здійснюється через автоматизовану систему планування перевезень вантажів.

Порядок здійснення електронного документообігу під час планування перевезення вантажів та обліку виконання планів регламентується Договором.

Замовлення на перевезення вантажу надаються в електронному вигляді з накладенням електронного цифрового підпису або в паперовому вигляді з підписом та печаткою (у разі наявності) відправника.
1.4. Замовлення на перевезення вантажів може бути не узгоджено в разі відсутності технічних або технологічних можливостей для здійснення таких перевезень залізничним транспортом загального користування, а саме:

тимчасового припинення чи обмеження навантаження і перевезення вантажів в окремі райони;відмови в узгодженні замовлення залізницями іноземних держав, портами та вантажоодержувачами;

відсутності необхідної кількості рухомого складу або відсутності необхідного роду рухомого складу в перевізника;

невідповідності умов, зазначених відправником у замовленні, цим Правилам, іншим нормативно-правовим актам з питань перевезень;

заявлення обсягів перевезення, які перевищують визначену відповідними договорами максимальну технічну чи технологічну переробну спроможність вантажних фронтів відправлення або призначення;в інших випадках, передбачених іншими нормативно-правовими актами.

Про причину відмови в узгодженні залізниця повідомляє відправника через автоматизовану систему планування перевезень вантажів або в письмовому вигляді.
Каталог: files
files -> Україна в 70-90 рр. XIX ст. Реферат
files -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
files -> Реферат на тему : Застосування альтернативних джерел енергії в сільському господарстві
files -> Закон України,,Про охорону навколишнього середовища ''
files -> Конспект уроку Національні парки Африки. Стихійні явища природи. Екологічні проблеми
files -> Уроках «Художньої культури»
files -> «Україна і Африка»
files -> Уроків з географії 7 класу з теми: «Африка» Вчитель географії П’ятак С. В


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка