Про підсумки проведення І етапу ХІІІ міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика На виконання листа нмц пто у Харківській області відСкачати 26.68 Kb.
Дата конвертації06.03.2018
Розмір26.68 Kb.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ


ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ НАУКИ І ОСВІТИ

ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД“ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ №3 М.ХАРКОВА”
НАКАЗ


21.11.2014

Харків

243


Про підсумки проведення

І етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

На виконання листа НМЦ ПТО у Харківській області від 15.10.2014

№ 01 - 355 «Про проведення ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» з метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодих українців поваги до мови свого народу 10 листопада 2014 р. проведено І етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ЦПТО № 3.

У Конкурсі взяли участь 17 учнів ІІ курсу і 20 учні ІІІ курсу. У цілому Конкурс досяг поставленої мети. У навчальному закладі приділяється належна увага розвитку й функціонуванню української мови, проводиться певна робота з обдарованою молоддю. Під час проведення І етапу Конкурсу та в ході підготовки до ІІІ етапу в Центрі був проведений предметний тиждень, змагання на кращого знавця української мови, організовані виставка учнівських творчих робіт, рефератів.

Результати І етапу Конкурсу свідчать, що рівень навчальних досягнень конкурсантів у цілому відповідає вимогам щодо мовної підготовки. Учні мають певний рівень знань з української мови не тільки в межах навчальної програми, а й виявляють знання додаткових джерел інформації, демонструють здатність до самостійної творчості.

Кращими виявилися роботи учнів груп ВС 2-3, ВС 3-2, МА 1-3. Ці роботи відзначаються різноманітністю словника, синтаксичною будовою тексту, граматичною будовою мовлення, багатством яскравих, оригінальних висловлювань, що свідчить не тільки про високий рівень володіння українською мовою, а й про національну свідомість, патріотизм, культуру, вихованість тощо.

За підсумками І етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ІІ курсу переможцями визнані:
І місце – Гризлов Е.С., гр. ВС 2-3;

ІІ місце – Бугров К.А., гр. МА 1-3;

ІІІ місце – Кнюхач Р.О., група ВС 2-3;
Серед учнів ІІІ курсу:

І місце – Ігнатов , гр. ВС 3-2;

ІІ місце – Коновалов О.О., гр. ВС 3-2;

ІІІ місце – Куляєв Б.О., гр. ВС 3-2;


Але в ході проведення Конкурсу виявлено ряд недоліків. Так, роботи учнів ІІ курсу Андеева Ю.В. (гр. ВС 3-3), Чоломбітька А.О.

(гр. ВС ЕГЗ 4-3 ) виконані на низькому рівні. Не зовсім задовольняють і роботи учнів ІІІ курсу Трояна О.Р. (гр. ВС 2-2), Звягінцева Ю.О. (гр. ВС 2-2).Враховуючи вищезазначене,
НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити протокол проведення І етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ЦПТО № 3.

  2. Заступнику директора з НВР Бережку М.О. проаналізувати підсумки Конкурсу і забезпечити їх обговорення на засіданні методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін.

  3. Забезпечити надання методичної допомоги заступниками директора викладачеві української мови і літератури з питань вдосконалення методики викладання української мови, організації роботи щодо розвитку творчих здібностей учнів, які мають нахили до поглибленого вивчення цього предмету.

  4. Заохотити переможців Конкурсу та викладача, яка їх підготувала, в межах чинного законодавства.

  5. Для участі у ІІІ обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика направити учнів Гризлова Е.С. (гр. ВС 2-3) –

ІІ курс, Ігнатова С.В. (гр. ВС 3-2– ІІІ курс)

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора з НВР Бережка М.О.Директор С.В. Скльомін
Каталог: files
files -> Україна в 70-90 рр. XIX ст. Реферат
files -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
files -> Реферат на тему : Застосування альтернативних джерел енергії в сільському господарстві
files -> Закон України,,Про охорону навколишнього середовища ''
files -> Конспект уроку Національні парки Африки. Стихійні явища природи. Екологічні проблеми
files -> Уроках «Художньої культури»
files -> «Україна і Африка»
files -> Уроків з географії 7 класу з теми: «Африка» Вчитель географії П’ятак С. В


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка