Профорієнтаційна робота в школіСкачати 365.42 Kb.
Сторінка1/8
Дата конвертації13.01.2018
Розмір365.42 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8


ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА В ШКОЛІ

Одним з найважливіших напрямків діяльності педагога в умовах загальноосвітнього закладу є профорієнтаційна робота з учнями, яка покликана сприяти вирішенню питань соціалізації особистості підлітка.


Професійна орієнтація розглядається як складний динамічний процес формування особистістю системи своїх основоположних відносин до професійно-трудової середовищі, розвитку і самореалізації духовних і фізичних можливостей, формування адекватних ним професійних планів і намірів, реалістичного образу себе як професіонала. Професійна самосвідомість є одним з найважливіших компонентів самосвідомості людини, як суб'єкта діяльності. Саме тому вивчення і проведення профорієнтації дітей підліткового віку в загальноосвітніх установах стала найбільш актуальною на сьогоднішній момент.
Вивченням особливостей і проблем профорієнтації дітей підліткового віку в загальноосвітніх установах займалися такі вітчизняні вчені як А.К. Маркова, Г.С. Пригін, Є.К. Клімов, Н.С. Пряжников, Т.В. Кудрявцев та інші. Звертаючись до праць зарубіжних вчених, були вивчені основні позиції П.С. Лернер, Л. Хьелл, які розглядали цю проблему і підкреслювали важливість профорієнтаційної роботи для формування особистості підлітка.Каталог: sites -> fastiv5.itschool.com.ua -> files -> files
sites -> Робоча програма навчальної дисципліни
sites -> Програма навчальної дисципліни фізична реабілітація в педіатрії
sites -> Кабінет міністрів україни
sites -> Робоча програма навчальної дисципліни проектування технологічних процесів
sites -> Реферат 2016 Реферат циклу наукових праць на здобуття щорічної премії Президента України для молодих вчених на тему
files -> Літературні диктанти іван франко поема «Мойсей», новела «Сойчине крило», вірш-заклик «Розвивайся ти, високий дубе…» та сонет «Сікстинська мадонна»
files -> Звіт директора Фастівської зош І-ІІІ ступенів №5 перед громадськістю
files -> Значення правового виховання в школі


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка